Jako kat

Jako kat https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430315/jako-katUwUhDJ-OXP-.jpg 4 15 8

Bylo to ještě za časů totality. Chodíval jsem s partou kluků do jedné vesnice. Bývaly to tam pitky do němoty. Narazil se stolitrový sud piva a pilo se, dokud nebyl prázdný. Bylo nás tam obvykle jako much. Tam jsem ji potkal. Sedávala stranou, nebylo jí moc do řeči. Říkali o ní, že je divná, že bydlí na samotě u lesa, že k nim nikdo nechodí. Trvalo to asi dva roky, než se z nás stali přátelé... jen přátelé na dobrý pokec, nic víc. Byla to nejmladší ze sester Hazlových. Simona. Co mi vyprávěla, z toho jsem měl po celém těle mrazení. To už jejich otec dávno nebyl mezi živými. Dobrých deset let. Pochopitelně se nejmenovala Simona Hazlová a dějištěm příběhu nebyl Jáchymov, ačkoliv domů u lesa jsou tam spousty.... celý text

Aghatte
19.02.2024

Nejneuvěřitelnější :-((

Baja333
06.12.2021 5 z 5

Opět hodně silný a drsný příběh, od kterého se nedalo odtrhnout. Těžko říct jestli se to mohlo opravdu stát, nebo se ukázala fantazie spisovatele. Konec byl opět tak nějak na domyšlení..... Každopádně to není literatura na dobrou noc.

ikess
25.04.2021 3 z 5

Bohužel se mi knížka celkově moc nelíbila - chybí mi uvěřitelnost (že by si opravdu nikdo z okolí nevšímal co se děje?) a postrádám závěr, aspoň nějaké vysvětlení co bylo dál, autor zanechal postavy v jednom momentu a hotovo :-/

veronika5406
13.10.2020

Další kniha, která zanechá pocit hořkosti. Velmi vulgární což příběhu ještě přidává. Jen mi tam maličko chybí nějaký závěr, ale opět smekám před autorem.

aninka68
13.10.2020 5 z 5

Neskutečný příběh jedné rodiny, ukázka toho, co dokáže psychicky nemocný člověk udělá se svými nejbližšími

alca5723
01.09.2020 odpad!

Za mě úplná blbost... Není možný aby mu to procházelo všechno tolik let, aby to někomu nebylo podezřelý... Dočetla jsem s nechutí. Používání sprostých slov bylo spíš trapný, knížka mi nic nedala akorát jsem naštvaná na toho, kdo ji doporučil. Já nedoporučuji

LéňaM
19.05.2020 5 z 5

Těžko uvěřitelný příběh.
Opravdu krutý a to je slabé slovo.
Četla jsem jedním dechem,nedalo se od knihy odtrhnout.
Mrzi mě, že nebyl nějaký epilog jak to bylo treba po nekolika letech dál

bedkniha
15.02.2020

Další otřesný příběh, kterému neudělím žádnou hvězdičku...