Strýček

Strýček https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453341/strycek-8pl-453341.jpg 5 15 6

aydam
25.03.2022 4 z 5

Nahlédnout do mozku pedofila je jen pro silné povahy, protože hrdinové příběhu jsou děti.
Mé hodnocení odráží míru drsnosti, nikoli "líbivost" (nejsem zvrhlík).

FaeleenFairy
30.11.2021 4 z 5

Super kniha, ale zklamal me konec... Jak z lacineho thrilleru :/

Nibiru
06.04.2021 5 z 5

Toto je velmi silná, šokující kniha. Napsaná, jak autor sám uvádí v doslovu, podle skutečné události, jež se stala ještě za doby socialistického Československa. Autor příběh zřejmě trochu pozměnil a zasadil jej do let po r. 1989.
Nicméně, protože jsem tu dobu zažila a dobře si na ni pamatuji, musím uvést pro ty, kdo snad pochybují, že za tzv. "totalitního režimu" by podobné kreatury, jaké vystupují v knize, stihl ten nejvyšší možný trest, myslím si, že i trest smrti. Protože ten tehdy ještě naštěstí platil. Pedofilové, vrazi a prznitelé dětí a sexuální devianti byli tou nejhorší spodinou, na které spravedlnost měla ten nejtvrdší metr. Proto tehdy byly také tyto krysy dobře zalezlé ve svých úkrytech. To až po "převratu" , v "demokracii", podpořené ještě zrušením trestu smrti, vylezli houfně ze svých doupat a začali zamořovat společnost. Jsou si vědomi toho, že v tzv. "právním státě" jim žádný hrozný trest nehrozí. Názorně to bylo doloženo nedávno uvedeným filmem "V síti". Kolik takových "strýčků" jenom v našem státě žije. Může to být klidně váš soused nebo vedoucí kroužku, kam chodí vaše dítě. Pamatujte na to a buďte obezřetní, protože v dnešní době "tzv. svobody" se musí člověk o svoji bezpečnost a bezpečnost svých dětí postarat sám. To je bohužel holá pravda.
Kniha se četla dobře, tedy v rámci otřesných podrobností, které uvádí, ale opět mi zde vadil příliš useknutý a uspěchaný konec, a pakliže autor řekl A, tak už neřekl B, totiž, jak byly tyto lidské kreatury potrestány, a co se stalo s těmi, kteří tu hrůzu přežili.....

Baja333
24.01.2021 5 z 5

Obsah knihy (téma) byl tak neskutečně detailní a odpudivý, že jsem knihu byla nucena několikrát odložit a vydýchat to. Kniha opravdu pro silné povahy. Ještě hodně dlouho jí nedostanu z hlavy. Styl psaní v rámci čtivosti je za plný počet bodů.

aninka68
13.10.2020

při čtení člověk přemýšlí, kolik takových "strýčků" může být. Na první pohled obyčejný, nenápadný člověk a ve skutečnosti lidská zrůda. Čtení jen pro otrlé, chvílemi jsem jí chtěla zavřít, ale opět jsem pokračovala ve čtení

LéňaM
28.09.2020 5 z 5

Kniha pro opravdu silne povahy.
Nazev napoví o čem kniha je.
Bohužel se takové věci stále dějí.
Jako matku dvou dcer me kniha o to vice zasáhla.
Vůbec mi nebylo při čtení dobře.
Je dobře že se o tom píše a že tak krutě jak kruté to je.

sexuální úchylky sexuální násilí pedofilie domácí násilí

Josef Strauss
česká, 1963