Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

Česká republika je e-shopová velmoc. Máme nejvíce internetových obchodů na jednoho obyvatele v Evropě. A přesto drtivá většina z nich pouze přežívá. Proč? Majitelé často nemají ponětí, na čem stavět provoz ani propagaci. Komplexní zkušenosti od znalých obchodníků – autorů této publikace – vám odhalí principy provozu internetového obchodu tak, aby se váš e-shop nestal dalším v řadě, co jen přežívá. V tomto skutečně podrobném a především praktickém průvodci se dozvíte, jaké možnosti můžete pro svůj budoucí e-shop použít, porozumíte slovníku marketingových agentur, poznáte, jak mohou zákazníci za své zboží platit či co obnáší provoz kamenné prodejny. Autoři nezapomněli ani na právní stránku podnikání, povinnosti v případě reklamačního řízení či obchodní podmínky. V závěru knihy pak najdete užitečné odkazy na další zdroje informací a slovníček nejdůležitějších pojmů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/330134/jak-vytvorit-uspesny-a-vydelecny-in-tmW-330134.jpg 4.65
Literatura naučná, Ekonomie a obchod
Vydáno · Computer Press (CPress)

Kniha Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

LordSnape
03.06.2014

Tak předně nejedná se o příručku, kterou si přečtete a je z vás úspěšný podnikatel, kterému se peníze jen pohrnou, ač je kniha prostě tak dobře napsána, že čtení jde samo. Oba autoři však nejsou žádní kouzelní guru, kteří vám přecvaknou mozek a vy budete za pár let milionáři. Pokud ale chcete rozjet vlastní e-shop a nevíte, co to obnáší, je to naprosto ideální kniha, ve které je vše od první myšlenky co vlastně prodávat, přes doménu, vlastní podobu obchodu, reklamu a propagaci k nalákání zákazníků, až po obchodní podmínky a výňatky ze zákona. Než jsem si přečetl tuhle knihu, sám jsem nevěděl kolik toho obnáší jen samotné SEO. Základní myšlenka, ke které se ale rád vracím je jednoduchá - Nejde o to přilákat zákazníka na e-shop samotný, nýbrž o to, aby dokončil objednávku a případně se i vracel k dalšímu nákupu.

Laf
29.03.2014

Můžu doporučit všem, kteří chtějí založit svůj e-shop nebo proniknout do jeho fungování a provozu. Je to velmi dobře zpracovaná a dostanete spoustu užitečných rad.

R-VanDerLe
06.06.2013

Spíše než čtivá kníža docela dobrý průvodce světem podnikání na internetu. Dnes to prostě bez základních znalostí ekonomiky, účetnictvím marketingu a lidského chování na internetu úspěšně nejde. Takle "příručka" odpovídá na spoustu základních otázek, ale dají se v ní najít i docela prospěšná doporučení nebo návody. Určitě bych jí doporučil každému, kdo se do světa e-shopování chce pustit. Mě tato kniha slouží jako manuál, ve kterém je spoustu inspirace ale i ponaučení. Není náhoda, že v ní mám spoustu nalepených papírků a záložek, ke kterým se neustále vracím a každopádně jedno přečtení Vám do hlavy všechny vědomosti nedá.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

internetový obchod, e-shop tvorba webu

Autoři knihy

Miroslav Sedlák
česká, 1982

Kniha Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod je v