Jak vychovat maminku

Jak vychovat maminku https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408207/bmid_jak-vychovat-maminku-5mD-408207.jpg 4 17 6

Roztomilý humor výměny rolí šitý na míru dětem i rodičům! Vychovat šťastnou a zdravou maminku je sice zodpovědná práce, ale hlavně je to velká zábava. Jen musíte vědět, jak na to. Na maminky je totiž potřeba dohlédnout. Tato knížka vám poradí, jak se hravě zapojit do maminčina rušného dne. Jak zajistit, aby se budila s úsměvem a správně se oblékala? Jak maminku zabavit při dlouhém čekání ve frontě u pokladny, aby nezlobila? Nezapomeňte maminku naučit správně uklízet! A také je třeba zařídit, aby měla dostatek pohybu Nejlépe několikrát denně. Skvělá kniha, která zaručeně pobaví děti i dospělé.... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Bambook

How To Raise A Mom

muchomurka
19.04.2024 4 z 5

Nakonec mi to přišlo celkem vtipné. Ale přijde mi, že je to spíš knížka pro maminky než pro děti. Bambulka chtěla knížku přečíst a vzala ji v pohodě, ale žádné velké nadšení se nekonalo. Asi měla příliš velké očekávání. Ilustrace ale byly hezké.

Locika
28.03.2022 5 z 5

Báječná mnohovrstevnatá knížka pro děti s bohatými ilustracemi pro jejich společné čtení s rodiči. Po přečtení několika zdejších komentářů, že knihu dítěti rozhodně nepůjčí, se domnívám, že bylo recenzenty myšleno snad pouze jako vtipná hláška.
Dítě vnímá knihu zcela jinak než dospělý čtenář. A to je v pořádku.
V knize je představen jeden den maminky s jejími dětmi, které se o ni starají tak, jako se maminky starají o své děti. Dětský čtenář tak podvědomě vnímá a opakuje si, jak ho vychovávají rodiče.

Atlantis
20.05.2021 2 z 5

Pro koho má tahle kniha být? Pro děti je nepochopitelná, jednotlivé narážky jim nedojdou, a pokud by je náhodou brali doslovně, tak by je maminky asi nepochválily. A pro matky? Tam taky ne, na to je zase příliš infantilní. Ilustrace příjemné, ale toť vše.

bibi.r
02.12.2019 3 z 5

Vtipné...
Ne, synovi knížku nepůjčím... ještě by ho napadlo, že mě má převychovat :D a to nevím jestli bych přežila.

Alex.Barunka
29.11.2019 4 z 5

Dědeček byl o něco lepší :)

Lucila
29.06.2019 4 z 5

Skvělá, vtipná knížka o obrácených rolích. Ideální čtení pro prvňáčka.

Jean Reagan
americká, 1965
2019  80%Jak vychovat maminku
2019  86%Jak pohlídat dědečka

Kniha Jak vychovat maminku je v