Jak pohlídat dědečka

Jak pohlídat dědečka https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408208/bmid_jak-pohlidat-dedecka-mV7-408208.jpg 4 32 15

Roztomilý humor výměny rolí šitý na míru dětem i rodičům! Hlídat dědečka je sice zodpovědná práce, ale hlavně je to velká zábava. Jen musíte vědět, jak na to. Na dědečky je totiž potřeba dohlédnout. Tato knížka vám poradí, co dělat, aby se děda dobře bavil a ani chvilku se nenudil. Co mu připravit k svačině? Kde dědečka venčit? Jak ho obléknout? Jak a na co si s ním celý den hrát? Hlavně nezapomeňte dědovi ukázat louže! S pomocí této knížky zařídíte, aby byl dědeček spokojený a dobře se s vámi bavil. Dozvíte se i to, na co nutně potřebujete pastelky, žraloky a hromadu kečupu… Skvělá kniha, která zaručeně pobaví děti i dospělé.... celý text

Literatura světová , Humor , Pro děti a mládež

Vydáno: , Bambook

How to Babysit a Grandpa , 2013

ještěrka38
14.03.2024 5 z 5

Milá kniha, vtipná a kdo nepochopil, je to o tom, jak děda přijede na návštěvu hlídat vnuka a vnuk si hraje na to, že hlídá dědečka vlastně on... :-)

simca9342
30.12.2023 5 z 5

Přečtená loni.

Vtipná kniha, velké písmo, málo stran.
Jak zabavit, unavit, nakrmit dědečka? A hlavně jak ho pohlídat? Pomyslný knižní rádce pro děti nabízí celou škálu vtipných způsobů jak předejít trapasům nebo ještě horším nehodám a správně se postarat o staršího člena rodiny , když rodiče nebudou doma.

broskev28
10.12.2022 5 z 5

Nevím, jak děti, ale mě knížka nadchla a rozesmála.
Zdaleka ne všichni staří lidé se dokážou vrátit do dětských let, ale podle mých zkušeností jsou právě ti nejupjatější (a tedy nejdospěleji se chovající) často těmi, kteří ono hlídání nejvíce a hlavně nejdříve potřebují. Tahle knížečka proto možná potěší/pobaví spíš dospěláky, ale přinejmenším obrázky se určitě budou líbit i těm nejmenším. Podobně jako představa, co všechno by se dědečkové od nich mohli naučit . . .
P.S. Děkuju za komentáře ddkk a Hanaluna; už vím, jak se kniha líbí mrňouskům.

Litocha
10.06.2022 4 z 5

Zábavná kniha s roztomilými obrázky, jakýsi průvodce naopak plný vtipných rad dětem, jak se postarat o dědečka, když přijde hlídat malého caparta. Jen si říkám, že se bude dědeček z toho, že a jak je hlídán, možná pár dní vzpamatovávat :)

Knihomolka506
16.05.2022 5 z 5

Vnuk hlídá dědečka? Nemělo by to být spíše naopak? :)

DomenicaRisa
29.06.2021 5 z 5

Hlavně dědečkovi nezapomeňte před procházkou namazat plešku. Nejlepší věta vůbec.

Moc milá knížka. Krátké odstavečky a větičky perfektní pro malé čtenáře, kteří by již rádi četli velké knížky.

ddkk
13.04.2021 4 z 5

Moc hezká knížka pro malé děti. Je plná krásných ilustrací, které doplňuje jen málo textu - tak akorát pro pochopení. Obsah knihy je jednoduchý, ale nápaditý - autorky kreslí a trochu píšou o tom, co má malý vnouček dělat s dědečkem, který dorazí k nim domů, aby ho hlídal, pardón, aby byl hlídán.

Mladší vnouček, kterému jsou dva a půl, se smál, až se za bříško popadal, ten starší, předškolák, zkoumal krásné obrázky... Pro mě jasná zpráva - klukům se knížka líbí.

Doporučuji.

janyska13
27.03.2021 3 z 5

Hezké, krátké. Málo textu, ale pěkné obrázky.

muchomurka
25.02.2021 3 z 5

Já nevím, co si o knize myslet. Nějak jsem ji zřejmě nepochopila. Asi mi muselo něco uniknout. Co nám chce říct? Jaká je pointa? Ale ilustrace měla skvělé, to ne že ne.

Karinka2012
08.12.2020 1 z 5

Kniha o ničem. Dávám hvězdičku pouze za ilustrace.

Hanaluna
17.02.2020 5 z 5

Super vtipná kniha. Skvělá ilustrace. A hlavně děti ohromně baví a o to jde především.

Knihomura
13.02.2020 3 z 5

Dobré - jen škoda, že to není o babičkách. Takhle přesně si to se svými vnuky užívám. ;-)

bibi.r
02.12.2019 3 z 5

Pobavilo, rozesmálo... Škoda, že náš Maxík už nemá žádného dědečka, se kterým by mohl provádět lumpárny.

Alex.Barunka
10.10.2019 5 z 5

Tohle nemá chybu! Nádherné ilustrace, roztomilý a vtipný příběh.

PerchtaR.
07.05.2019 5 z 5

Krásné ilustrace Lee Wildish, super nápad :). Tohle by si dědečkové měli se sebou povinně nosit na návštěvy :D ! Knížka spíše než ke čtení je k prohlížení, ale o to je kouzelnější.

Jean Reagan
americká, 1965
2019  80%Jak vychovat maminku
2019  86%Jak pohlídat dědečka

Kniha Jak pohlídat dědečka je v