Jak to chodí v psí školce

Jak to chodí v psí školce
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382450/bmid_jak-to-chodi-v-psi-skolce-T5K-382450.jpg 4 11 11

V psí školce série

1. díl >

Začtěte se do pohádkových příhod psích předškoláků! V téhle školce si budete připadat jako v psí grotesce. Malý pejsek Bobeš jde poprvé do školky mezi ostatní štěňátka. Paní učitelka, velice elegantní a náramně upravená fenka afgánského chrta, všechny učí společně jíst, plavat, zahrabávat kostičky a spořádaně se venčit na procházce. Všechna štěňátka jsou moc šikovná, jen ten Bonifác! Tenhle nenapravitelný propadlík má v hlavě samou lumpárnu. Tak trochu bláznivé pohádkové vyprávění Ivy Geckové by nebylo úplné bez vtipných ilustrací Michala Sušiny.... celý text

Přidat komentář

Aknel26
22.02.2021 2 z 5

Veselá knížka o pejscích, kteří chodí do prvního ročníku psí školky, kde se učí základní psí dovednosti (jak správně hrabat, chytat zloděje apod.), ale i jak se (ne)chovat u stolu, na procházce, v umývárně a v šatně. Věřím, že děti se při četbě o hře na šampaňské a různých bláznivých nápadech pejska Bonifáce pobaví, ale jsem trochu kritická. Nelíbí se mi totiž, jak se autorka odklonila od počátečního směřování příběhu. Celá knížka začíná tím, jak se pejsek Bobeš ráno probouzí a loučí se s ním celá farma, jak ho doprovází do školky maminka a po návratu ho opět zvířátka vítají – čtenář tak nabyde dojmu, že Bobeš se stane hlavní postavou a děj se bude točit kolem něj. Od dalšího dne se ale do popředí dostává pejsek Bonifác, Bobešova role se smrskne a na farmu se už nevrátíme. Proč mu tedy bylo na začátku věnováno tolik prostoru?

Kačaba79
24.01.2019 5 z 5

Veselé kniha pro školkovou dceru ideální. Před spaním žadonila o další a další kapitolu a při dočtení vyžadovala znovu přečíst. Sama pak seděla nad ilustracemi a vyprávěla příběhy.


KatkaSmr
17.07.2018 5 z 5

Tak u téhle knížky jsme se pořádně nařehtali! Bonifác je něco jako Maxipes Fík, ale větší popleta a myslím, že pro děti školkového věku ideální hrdina :-) Doma se nám moc líbilo, dcera mi chodila číst vtipné hlášky.