Jak si správně přát

Jak si správně přát https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45881/bmid_jak-si-spravne-prat-8gr-45881.jpg 4 582 119

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že může každý získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, které se v Německu prodalo během dvou let na 100 000 kusů, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Anag

Erfolgreich wünschen , 2005

snimcibdim
06.12.2019 5 z 5

Jako literatura to je primitivní, ale funguje to.
Jestli jde o "zázraky" nebo jen o plody optimistického přístupu k životu a motivační autosugesce je koneckonců jedno.

karamelka57
29.10.2019 5 z 5

Tak som zase raz o nieco mudrejsia. Hotova veda ten zakon pritazlivosti... Dakujem:)

5tužka
04.10.2019 5 z 5

Funguje to! Už jsem začala na jednodušších přáních a propracovávám se dál :)

Jiřinka.H
03.07.2019

Začala jsem komentář ve kterém jsem chtěla popsat absolutní shodu s knihou The Secret od Rhondy Byrne. Pak jsem se ale podívala na roky vydání a podle naší databáze knih byla tato kniha napsána a vydána o rok dříve.. říkám si tedy, kdo koho vlastně okopíroval. Ať tak či onak, druhý autor si mohl dát práci alespoň se změnou příběhů a ukázek, aby se projevila alespoň částečná originalita a čtenář neutrácel peníze za dvě naprosto totožné knihy - jen v jiném obalu. Opomenu-li však tuto skutečnost, princip ke kterým obě dvě knihy směřují je opravdu úžasná myšlenka, obě knihy jsou velmi pěkně napsané a dokážu uvěřit, že spoustě lidí změní život.

Papírek
18.04.2019 4 z 5

Ze začátku mě kniha moc nezaujala a na to, že je tenká trvalo mi několik dní než jsem ji přečetl. Silně mi připomínala knihu Tajemství od Rhondy Byrne. Jsou v ní celkem zajímavé příběhy o vyplněném přání, až se to zdá neuvěřitelné. Nakonec jsem usoudil, že je to pěkná kniha s pozitivní energií.

vikaa
15.04.2019 4 z 5

Kniha, kterou bych měla ráda se sešitem svých přání trvale na svém nočním stolku, abych se k ní mohla podle potřeby vracet. Jooo, přát si to je věda!!!

stastnyctenar
23.03.2019 5 z 5

Dobře čtivá kniha, která člověka naladí pozitivně, dá pár rad a triků a přidá naději na splněné sny.

Lenka.P
18.02.2019 4 z 5

Čtivý návod s příběhy ze života.

Miláček484
02.02.2019 4 z 5

Zajímavé čtení, už jsem vyzkoušela a svým způsobem to funguje.

Renncha
30.01.2019 5 z 5

Tato kniha mi konečně otevřela oči, už vím jak mám směřovat ke svému štěstí. Kniha zvedne náladu a dokáže v danou chvíli zoufalství i pomocí zvednout se a zamyslet se nad svým životem, a zkusit žít po svém, tak jak si přejeme. Doporučuju, pro ty co jsou nakloněni ve víře myšlenek a Universa ☺️ pro osobní rozvoj je tato kniha startovací, více informací se dá dočíst v knize Tajemství od Rhondy Byrne

gretl74
14.11.2018 2 z 5

Nevěřím autorovi ani slovo, dle mého si pouze přeje tučnější konto v bance a my, hledači světa a pravdy v knížkách, mu to bohatě plníme.

bnmbnm
31.10.2018 odpad!

Parkovací místo zase nebylo a kolo jsem nedostala. Asi jsem pořád málo pozitivní. Ale věřím a jednou to vyjít musí, nebo ne?
Proč si dělat starosti s něčím, co člověk stejně nemůže změnit, že?
Blahoslavení chudí duchem.

P-Verca
21.10.2018 5 z 5

Další krásná knížečka o tom jak způsob našeho myšlení, chování, jednání ovlivňuje náš život. A, že někde víš, kam zasíláme "naše objednávky" a pro někoho kdo "naše objednávky vyřizuje" neexistují nálepky dobré nebo špatné, moc nebo málo a přání se nám plní přesně tak, jak zadáme objednávku. Ovšem po tomto uvědomění si se nám mohou objasnit určité životní situace (Proč to tak je? - no protože jsme si to objednali). Myslím, že jsem četla celkem dost motivačních knížek a všechny jsou v podstatě o tom stejném. Ale každý autor tuto tématiku podává čtenářům jiným způsobem a každý způsob nám ve své podstatě může sdělit něco jiného něco nového co jsme u jiného autora nepostřehli nebo nepochopili.

tetulka
31.08.2018 5 z 5

Přečtení této knihy bych shrnula jednou větou: změnila mi život.

angloumene
26.08.2018 4 z 5

Zajímavá knížečka, která dává nahlédnout na možné, netušené fungování vesmíru. Ať je tak či tak, u mě vítězí hlas rozumu, ale uvidíme :)

Coucouha
21.08.2018 5 z 5

Velmi užitečná kniha! Rozhodně jsem nečetla naposled! Jsem z ní nadšená :)

ditul
19.06.2018 5 z 5

Věřím v sílu myšlenek a správného přání ;) a vím také jaké to je, když si člověk přeje zrovinka špatně.. Krásná kniha ;)

Socuba
10.06.2018 3 z 5

Čekala jsem spíš psychologickou knihu o tom, jak má člověk zformovat svoji osobnost, jak má na sobě pracovat. Na můj vkus se autor až moc spoléhá a zaměřuje na něco "nahoře" a to není můj šálek kávy. Knihu jsem nedočetla.

Lunitka
25.05.2018 4 z 5

Kniha je velmi srozumitelne napsana. Opravdu motivujici. Taaaak, ted je treba to uvest v praxi. Verim, ze to funguje.

jadunka
13.05.2018 5 z 5

Je tady už mnoho komentářů, které knihu popsaly líp, než bych zvládla já. Neodpustím si však jednu větu, kterou jsem tady nikde nenašla. Kouzla prostě existují. :)