Jak si správně přát

Jak si správně přát https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45881/bmid_jak-si-spravne-prat-8gr-45881.jpg 4 582 119

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že může každý získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, které se v Německu prodalo během dvou let na 100 000 kusů, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Anag

Erfolgreich wünschen , 2005

Lili2
25.02.2015

Kniha mě nadchla od začátku až do konce, ale přiznám se, že některé pasáže jsem musela číst víckrát. Nu, teď jsem zvědavá, zda se mně podle tohoto návodu přání splní a nemyslím si, že bych někde udělala chybu.

AnyMouse
26.12.2014 4 z 5

Přiznám se ze začátku mě kniha vůbec nezaujala a absolutně jsem nechápala, co těmi slovy chce autor říct, až postupem času jsem to začala "hltat" a zaujalo mě, jak se začít dívat na svět pozitivníma očima! Určitě se člověk nedokáže změnit hned, ale jistě se nad určitými věcmi začnu více zamýšlet a budu je chtít změnit, díky knížce mám zase trošku jinej pohled na život...

Dodynka
11.11.2014 5 z 5

Výborná knížka

nickym
26.10.2014 5 z 5

Zprvu jsem si říkal, co to ten autor píše za bludy, ale s postupným rozvinutím myšlenek se mi líbilo, že autor vlastně píše o pozitivním myšlení, což mě zaujalo. Líbí se mi jak pozitivní pak může život být. Zkusím aplikovat. Rád bych kdyby se někdo s odstupem času podělil o zkušenosti s "přáním si". :)

Al.lio
31.08.2014 5 z 5

Tuhle knížečku mám strašně moc ráda. Nejvíce se mi líbí Pierrova nadsázka a lehký humor, který celou knihu provází. Samozřejmě myslet jenom nestačí, nic nepřijde samo od sebe, pro své sny je přednostně důležité něco dělat..Teprve až pak tenhle malý poklad začne fungovat. Tak to vidím já. :-)

Mi-šu-le
21.05.2014 5 z 5

Pro mě vstupní kniha do esoteriky a velmi se mi líbila. Nabyla jsem mnoho nových pohledů na život a jeho pozitivní změny. Doporučuji.

mgeisselreiter
17.05.2014 4 z 5

Malá roztomilá knížečka, kvalitně provedená. To je vnější pohled. Uvnitř je toho ještě více - kdo je pozitivní, otevřený, správně naladěný, nemůže se mít špatně. Ne nadarmo se říká, že víra i hory přenáší. Není to žádné vymývání mozků - prostě pokud jste povahy autora, uvěříte a knížka vám může i pomoct. A dokonce obsahuje i trochu vědeckého vysvětlení: tedy nevím, zda skutečně vědeckého, ale mně to vysvětlení stačí. Chce to se ke knížce vracet a osvěžovat si ji. 80%, 17.5.2014.

Pet007
05.04.2014 4 z 5

Člověk by ale neměl čekat, že se mu vše automaticky splní, když si to bude správně přát. Pozitivně by se myslet mělo, s tím souhlasím, ale někdy je to těžké. Nebylo by lehčí, nemyslet vůbec?

Alisce
17.03.2014 5 z 5

Asi někdy uprostřed knihy jsem zaváhala, jestli je všechno v knize pravdivé..Proč? Protože to lidi prostě dělají. Nevěří takovým věcem. Po přečtení této knihy nad tím tak nepřemýšlím. Proč by se to vlastně všechno nemohlo splnit, když tomu budeme věřit?

mariva
13.01.2014 5 z 5

Pozitivnímu myšlení fandím, o splněných přáních taky už něco vím, přinejmenším to, že to může fungovat, takže pokud mi knížka pomůže k tomu, aby se mi přání plnila ještě častěji než dosud, času stráveného nad touto knížkou určitě nebudu litovat.

vulnerable85
02.12.2013

Moc příjemné čtení a díky formátu knihy se dá nosit s sebou v kabelce - praktické :).
Krásně vystihuje sílu pozitivního myšlení. Kdo myslí pozitivně, tomu se nemohou dít zlé věci.

haracky
25.04.2013 4 z 5

Je potřeba knížku brát trošku s nadhledem, ale každý kdo chce, si v knížce najde pro sebe "to pravé".

bytost
11.03.2013 5 z 5

,,Jak si správně přát,,autor Pierre Franckh. ISBN 978-80-7263-454-5 Tu si nastudujte důkladně, neboť je zde jasně vysvětleno jak utvářet svůj život pozitivně pomocí myšlení,dále vysvětluje, že si vlastně přejeme neustále, jen o tom nevíme a následně se divíme jak divizny.
Miluju rána, zvlášť v létě, vytřít podlahu, vyvětrat, potěšit se pohledem na rozkvetlé růže, to proto že ranní slunce jim dává to nejkrásnější světlo. Měla jsem kamarádku co ke mě brankou okolo rozkvetlých růží procházela a já ve svém nadšení říkám,,To je nádhera Jani viď, kvetou nám růže!,,ona mi odpoví:,,kde ?já si nevšimla,,.To je dle mého názoru důkaz toho, že jen my sami tvoříme svůj fyzický svět, bylo mi to líto, ale já ji neuměla pomoci. Přeju všem ať uvidí svět v barvách duhy....

enite22
04.03.2013

já ty jeho knihy miluju... perfektně napsané a vím, že to na 100% funguje...

Madda
04.03.2013 4 z 5

Kniha je krásným pohlazenim po duši a zjištěním , ze umeni SPRÁVNĚ PRÁT SI, opravdu funguje!
Tolik nas knihy od Pierra nadchly, ze si je s manželem predcitame před spaním! ;-)

Danafantom
23.02.2013 5 z 5

Takové knížky můžu číst pořád dokola, aby mě držely nad vodou, abych nezapoměla, jak to pěkně funguje.

tygrilady
28.10.2012 5 z 5

Výborně napsaná motivační kniha do kapsy :-) z oblasti esoteriky o zákonu přitažlivosti :-) Jednoduchá a výborná pro začátečníky!

SaDiablo
04.08.2012 5 z 5

Nenarazila jsem na žádnou knihu, která by tak jednoduše vysvětlovala, jak funguje Universum. Další dvě knihy jsou v podstatě o tom stejném a karty jsou na trhu dle mého spíše komerčně, dobré jsou ale zkušenosti lidí, které do knihy byly vloženy. A co je na tom nejlepší, když člověk věří, vážně to funguje - jak to pozitivní, tak to negativní, mám vyzkoušené jak já, tak i rodina a přátelé.

Faith
31.03.2011 5 z 5

Skvělá kniha, která stručně a s jednoduchostí vysvětluje, jak uskutečnit svá přání. Autor při tom používá především příklady ze svého vlastního života. Velice inspirující.