Jak si správně přát

Jak si správně přát https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45881/bmid_jak-si-spravne-prat-8gr-45881.jpg 4 582 119

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že může každý získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, které se v Německu prodalo během dvou let na 100 000 kusů, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Anag

Erfolgreich wünschen , 2005

Atanone
13.05.2017 5 z 5

Pěkná knížka,dostala jsem jako dárek,přečetla a poslala dál.
Jen je třeba dát si pozor na to,aby naše přání zůstávala "ve světle",nikomu neubližovala. neb co pošleme,to se nám vrátí.
I to funguje,protože kniha se mi vrátila-přišla od někoho jiného..tak si ji zase chvilku nechám

LiLLu
22.04.2017 5 z 5

Naprosto souhlasim s komentem SaDiablo, přečetla jsem spoustu knih ale tohle je tak jednoduše a dobře napsané, že to pochopí každý. Takže velmi doporučuji lidem co chtějí změnit svůj život! A ano, má zatím malá přání co jsem měla během čtení ( a neobjednavala jsem si parkování, protože to vím dávno že se to dá) , se hned vyplnily a náhoda to opravdu být nemohla:-))

malí
20.04.2017 5 z 5

Mini knížka s velkým moudrem. Vždy dokáže povzbudit ve chvílích splínu a když se zrovna nedaří.

Elyen
14.04.2017 3 z 5

Když vezmu rady v knize vážně a budu se snažit řídit se jimi, obrovsky mi to pomůže ujasnit si, co přesně chci. Hluboká reflexe životních situací a svých přání mi pomůže zklidnit se, vidět situace z různých stran a nalézat řešení, rozumět sobě i druhým. Ale nemyslím si, že je to o tom, že by mě vyslechl Vesmír, ale o mém myšlení a nazírání na danou věc. Je to prostě o jednoduchém zákonu přitažlivosti, o tom, že mi do cesty přichází to, na co (vědomě či podvědomě) zaměřuji pozornost. Vadí mi pasivita, se kterou kniha pracuje, respektive vynakládání energie pouze na práci s hecováním a pak zase krocením vlastní mysli (všechno si promysli do nejmenšího detailu, bacha, ať na něco nezapomeneš, ale jakmile to máš hotové, nesmíš na to pak už myslet), zatímco člověk fyzicky sedí na zadku. Já radši ten zadek zvednu a "půjdu tomu štěstíčku trochu naproti". A když se ani poté nebude dařit zrovna podle mých představ, nebudu přemýšlet, kde jsem v tom vysílání svých přání udělala chybu, ale spíš se budu snažit zařídit podle toho, co je (a ne co by mohlo, nebo podle mě mělo být). Protože život nebývá jenom podle našich představ a čím dřív si to uvědomím, tím dřív dojdu klidu.

Jessie_K
10.04.2017 5 z 5

Tahle malá knížka, takřka do kapsy, mě opravdu mile potěšila. Její obsah mi byl milejší, než ten, který jsem našla v knihách z řady Tajemství. Určitě si autora plánuji "proklepnout" i v dalších jeho knižních počinech.

Martia
17.02.2017 5 z 5

Moc hezky napsaný, knížka je hodně motivující, dodává naději, ale kdyby to bylo tak snadný. Jak mám na něco nemyslet, když myslím na to, abych na to nemyslela..

Chytuš
05.01.2017 5 z 5

Místy trochu "americký styl", ale celek krásný - kdyby všechny naše myšlenky byly v souladu s popsanými principy, moc krásně by se nám všem žilo...
"Koneckonců je to, co hledáme, vždy jen láska. Koneckonců je to, co nás učiní šťastnými, vždy jen láska. Láska k nám samotným a láska k druhým."
Doporučuji.

Ankavi
02.12.2016 3 z 5

Zajímavá kniha, která vede k zamyšlení nad způsobem, kterým často uvažujeme. Stále se za něčím honíme, stále se něčeho obáváme, vymýšlíme katastrofické scénáře. A pokud už si přejeme něco pozitivního, ani nevíme proč a když se nám to splní, nejsme spokojeni zas. Nejsem asi schopna vnímat všechno, co je v knize popsáno, jako reálné a aplikovatelné v mém životě. Ale myslet pozitivně a svá přání správně formulovat a nehatit je skrytými obavami - to je to nejlepší, co jsem si z knihy odnesla.

Samsullka
06.11.2016 5 z 5

Tato kniha mi dala opravdu velmi mnoho. Četla jsem jí v době, kdy mi nebylo úplně dobře a měla jsem jedno jediné velké přání. Po přečtení této knihy vím a hlavně věřím, že to funguje. Stačí jen, si správně přát.

Niannie
22.09.2016 5 z 5

Když čtu ty negativní komentáře, tak je jasné, že knihy tohoto typu nejsou pro každého.
Já si z ní něco odnesla a dost mi tohle myšlení v životě pomohlo. Věřím v to – a to je základem pro úspěšné plnění našich přání. Hlavou nám denně proběhne nespočet myšlenek a je těžké udržet si je na uzdě a být zaměřen jen na ten svůj cíl (přání), ale chce to cvik a pak to opravdu stojí za to! ;)

Skvělá kniha, kterou řadím mezi mé oblíbence :)

DOPORUČUJI!

petrucha86
16.08.2016 1 z 5

Doporučovaný pokus s parkovacím místem nevyšel, tak třeba se mi poštěstí v loterii..? Ne, teď vážně, věřím, že optimistický a pozitivní přístup v lecčem pomůže, ale příklady v knize se točily vyloženě okolo materiálních věcí, a silou vůle si člověk nový dům či tučné konto vykouzlí jen těžko..Jednu hvězičku dávám pouze za to nabádání k pozitivnímu myšlení, jinak jsem v ní nenašla vůbec nic.

ayan6909
25.07.2016 5 z 5

Moderní postupy, krása, doporučuji

ajsigirl
05.04.2016 4 z 5

Velmi pěkná malá knížečka, která na svůj minimalistický rozměr skýtá spoustu poučení. Knížek toho typu (jak si přát a být svým pánem) jsem četla několik. Tento autor to však podává bez obalu, nejprve si představíte vlastní mozek jako POŠTU, kde se zpracovávají všechny dopisy (myšlenky). Díky této představě pak lépe zvládáte představu o tom, jak to všechno funguje, jak vlastně posíláte svá přání, jak dochází k odeslání apod. S knihou jsem se díky tomu více ztotožnila. Knížka je také pokaždé doplněna i malým příběhem /zkušeností/ samotného autora či jeho známých, což je další plus.
Díky malému rozměru a pár stranám jsem měla pocit, že to zvládnu. Na rozdíl od jiných knih (které čítají několikastovkové strany), kde už kvůli počtu stran předem vzdávám svůj boj a ovládá mně myšlenka - Tak tohle nedám.. - .
Tato kniha nezklame a proto doporučuji pro všechny, kteří se snaží najít rozumně podaný, ´´neokecávaný´´ návod, jak si utřídit myšlenky.

eva198
14.03.2016

Velmi pěkné čtení, knihu jsem četla několikrát, a za mě super :)

JisaOl
28.02.2016

Zajímavá kniha z esoterického žánru. Jak si do života přitáhnout co chcete, jak aplikovat "zákon přitažlivosti", ale hlavně o tom, že hodně věcí v životě člověk ovlivňuje svým postojem a myšlením.

REBELKAAAAAA
15.06.2015 5 z 5

Luxusní, kniha mi dodala motivaci a naději do života na splnění svých snů a přání :).

Azizi
30.05.2015 odpad!

Hneď na začiatku je uvedený stručný názorný príklad toho, ako si teda "správne priať". Príklad je o mieste na parkovanie. Keď niekde potrebujeme zaparkovať, stačí si pri odchode z domu len priať, aby tam bolo nejaké parkovacie miesto a keď tam potom dôjdeme, tak zaručene presne na tom mieste bude voľné miesto alebo bude z toho miesta práve niekto odchádzať. Vraj tak to zariadi univerzum. Väčšiu blbosť som ešte nečítala.

rencha86
18.05.2015

Naprosto skvělá kniha. Ostatně jako všechny od Prierra Franckha.

matomi
15.05.2015 5 z 5

Na knížku jsem narazila "náhodou", ale ve správnou chvíli. Věřím, že, když člověk opravdu něco chce, tak to dostane. Je to už jen tím pozitivním myšlením :) Někdy je ale velice těžké nemít pochyby. Já sama mám už "přát si" zkouším. Spousta věcí už dorazila. Vše je o nastavení v člověku. Věřím, protože chci věřit :)

elin.m
23.04.2015 5 z 5

Krásně napsaná kniha, která mi chvilkami připomínala Alchymistu od Paula Coelha :)