Jak se žije v Myšákově

Jak se žije v Myšákově https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169587/jak-se-zije-v-mysakove-169587.jpg 4 15 5

Vítá vás Myšákov! série

Myšákov je městečko, ve kterém se pořád něco děje. Velkou zásluhu na tom má především pan Myšička, vynálezce a konstruktér v jedné osobě, a jeho povedení synové Hugo a Max. Jejich dobrodružství jsou mnohdy neuvěřitelná a přinejmenším úsměvná - ať je to cesta na Měsíc či výprava za pokladem, návštěva Myšilandu či cestování v čase... A co teprve když Myšákov navštíví Jeho Veličenstvo král Myšoun I. Dobrotivý! Věřte nevěře, v tomhle městečku se dějí věci, jaké se nikde jinde nedějí! Knížky z edice Vítá vás Myšákov! malé čtenáře na první pohled zaujmou především vtipnými ilustracemi dokreslujícími humorné příhody myších obyvatel jednoho malého městečka.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Rebo

Hoch lebe Pappenburg , 2012

Luky110812
08.05.2023 3 z 5

Příběh krásný, když čte rodič, ale na čtení dítěte s dys je dosti náročná. Ale jinak je originální a dobrodružná. Hned vzbudí zájem po dobrodružství.

tuommo
27.04.2022 4 z 5

Čteno dětem (3 a 5) před spaním...dost je to rozhicovalo:-D... příběhy jsou jednoduché, doporučuji to doplnit citoslovci a zapojit komentář ke krásným ilustracím... a výsledek pak bude stát za to.

Natique
06.10.2020 4 z 5

Dle mého názoru jsou to příběhy vhodné tak pro děti od 7 let. Vzhledem k tomu, že jsou psány větším písmem, jsou krátké, málo textu na jedné stránce, bohatě ilustrované, asi budou vhodné i pro první čtení.
Mě osobně kniha příliš nenadchla, ale dětem se líbila.

Jessybelle
05.06.2019 5 z 5

Nejvíce se líbila tříletému synovi. Já,jako maminka oceňuji krátké a jednoduché příhody, mnohdy velice úsměvné, a krásné obrázky. Určitě je vhodná pro malé školáky svými velkými písmeny, krátkými příběhy a obrázky.

Jhonza
25.05.2015 5 z 5