Jak se stát úspěšnou vůdčí osobností

Jak se stát úspěšnou vůdčí osobností https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212593/mid_jak-se-stat-uspesnou-vudci-osobnosti-212593.jpg 4 10 2

babyboar
29.09.2016 4 z 5

Rady a postřehy pro nově zvolené vedoucí pracovníky. Nijak nevybočují z řady podobných příruček.

valda
29.03.2012 2 z 5

Četl jsem první knihu Dale Carnegieho Jak získavat přátele a působit na lidi, která se mi líbila. Autorem téhle knihy ale není Dale, i když má velkou fotku na obálce. Jako autor je podepsána organizace, kterou Dale založil, takže ani nevíme, kdo je vlastně autorem. Kniha obsahuje jen pár Daleových citací, ty často ani nesouvisí s vedením lidí. Většina textu je mlácení slámy, nic neříkající poučky, nudné rady. Něco zajímavého kniha obsahuje opravdu jen velmi výjimečně. Struktura knihy se snaží podobat autorovu stylu, ale třeba příklady ze života působí opravdu velmi uměle a zbytečně. Přijde mi to jako kdyby se nějaký fanda Dalea rozhodl podle něj psát, ale neměl absolutně nadání. Pokud vás zajímá téma knihy, tak se raději podívejte někde jinde. Tohle je opravdu jenom nastavovaná kaše.