Jak na marketingovou komunikaci

Jak na marketingovou komunikaci https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516079/bmid_jak-na-marketingovou-komunikaci-JB2-516079.jpg 4 2 1

Děláte marketing a ještě jste nečetli tuhle knížku? Tak ji rychle otevřete! Téměř dvacítka ostřílených praktiků v čele s vedoucím katedry marketingu VŠE na ní pracovala bezmála jeden rok. Formou příběhů se dozvíte, jak správně používat všechny nástroje marketingové komunikace, od reklamy přes e-mailing, podporu prodeje, sponzoring, eventy, PR, sociální média až po osobní prodej a veletrhy. A k tomu jsme přidali ještě kapitolu o spolupráci mezi klientem a agenturou. Jak může kavárník Karel využít sociální média? Jak Pavlíně, která má e-shop s oblečením, poslouží e-mailing? A jak pomůže reklama Filipovi, který organizuje koncerty kapel a zpěváků? Přejeme vám příjemné čtení!... celý text

Jane2016
26.07.2023 4 z 5

Jak na marketingovou komunikaci, kniha, která mě zaujala na první dobrou nejen svou překrásnou obálkou, ale také zajímavou anotací.

A kniha byla neskutečně zajímavá. Minulý semestr jsem měla na škole předmět spojený s marketingem a v této knize jsem našla opravdu valnou část věcí, které jsem v minulosti už slyšela nebo jsem o nich četla. A samozřejmě jsem se dozvěděla spoustu nových věcí. Čili, pokud Vás téma marketingu zajímá a chcete se dozvědět, jak taková marketingová komunikace probíhá, či spoustu ostatních zajímavých věcí, knihu Vám mohu vřele doporučit. Já jsem z ní totiž opravdu nadšená. A pokud budu někdy v budoucnu pracovat v oblasti marketingu, rozhodně si ji přečtu znova!

Kniha Jak na marketingovou komunikaci je v