Jak jsme našli pejska

Milé děti, máte rády zvířátka? Přečtěte si, jak si Petr a Lucka přáli pejska a jak se jim jejich sen vyplnil.
Dokážete již knížku přečíst sami? Pokuste se o to.

https://www.databazeknih.cz/images_books/83_/83537/jak-jsme-nasli-pejska-cUr-83537.jpg 3.514
Literatura česká, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno:, Sid & Nero

Kniha Jak jsme našli pejska

Knihomolová
26.11.2017

Osobní záležitost. Tato knížečka je můj časostroj. Jen ji otevřu a už je mi snad sedm, osm let. Jako malé mi bylo toho pejska tak líto, že jsem knihu ani nemohla otevřít jak mi z ní bylo úzko. Vždy jsem ji jen prolítla a řekla si ,,hlavně to nečti!"! Teď jsem velká a už mě to tak netrýzní. Zato přemýšlím nad tím, jak dokáže kniha zamávat s emocemi dítěte. Vždyť já si ty pocity vybavuji ještě teď, po více než dvaceti letech. Kouzlo?

hellena1523
25.03.2016

Jako dítě jsem ji milovala...Maminka mi ji musela číst každý večer před spaním a když jsem se naučila číst, četla jsem ji pořád dokola...Příběh si pamatuji pořád, ale asi bych se na ni měla podívat znovu...ať vím, jaký vkus jsem měla coby začínající čtenářka :-D

JAnD
27.11.2015

Dětem se to líbí, ale...
- úsečný styl pomocí krátkých vět je poněkud únavný
- proč se v knížce pro malé děti mluví o nakupování dárků?
- proč naše děti přišly s tím, že by taky chtěly pejska?

Nikotyna
14.02.2014

Pamatuji si, jak mi tuhle knížku přinesl Ježíšek, a já jí četla furt dokola. Pro nejmenší ideální knížka, taková ta první četba. Když je člověk starší, samozřejmě už mu to nepřijde jako vrchol literatury, ale pousměje se když si vzpomene, že to dřív pro něj byla nejoblíbenější knížka. A díky téhle knížce jsem si hrozně přála nějakého domácího mazlíčka. :) a taky se mi to splnilo. takže opravdu eufórie :)

Daxie L. Jesus
23.02.2013odpad!

Ty krávo, to sem byl takhle blbej kdysi jo?!

Jana Jelenová
česká

Kniha Jak jsme našli pejska je: