Jak jsem zhubla 45 kg za 1 rok

Jak jsem zhubla 45 kg za 1 rok https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203438/bmid_jak-jsem-zhubla-45-kg-za-1-rok-l9l-203438.jpg 4 9 4

Snažíte se zhubnout? Tak zhubněte! Zapomeňte na pilulky, koktejly a jiné "zaručené" metody! Autorka knihy trpěla silnou obezitou, rozhodla se ale změnit svůj život a za rok se jí podařilo shodit neuvěřitelných 45 kilogramů. Návod? Jednoduché cvičení a zdravé jídlo. Začtěte se do tohoto výjimečného vyprávění a především vyzkoušejte rady a tipy, které vám pomohou nejen ke štíhlé linii, ale i ke spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Fragment (ČR)

1 Year, 100 Pounds: My Journey , 2014

JancaMia
13.02.2023 5 z 5

Neuvěřitelně motivační knížka pro ty co chtějí zhubnout obrovskou váhu a snaží se o to .

Annabelka
21.10.2018 4 z 5

Kniha je opravdu velkou motivací. Ačkoli spíš jsem čekala, že to bude kniha psaná ze života. Jak hubnula ona, různé váhové úbytku krok za krokem, že se o autorce dozvím víc. Spíš to byl návod na zhubnutí a spoustu stránek bylo zbytečných. Příklad obrázky cvičení. Nicméně knihu mohu doporučit a jsem ráda za její přečtení, jen jsem čekala něco jiného

kokolka
27.09.2014 5 z 5

Ano. Na tuto knihu jsem čekala. Sama jsem si v mládí zažila to, co Whitney popisuje v knize. Jako bych si přehrávala minulost. Tato kniha je 100% motivující a na 100% pomůže těm, co chtějí začít, ale neví kde. Pro nás, kteří se v tomto životním stylu už delší dobu pohybujeme moc přínosná není. Ale já si ji užila.

rencovav
20.07.2014 4 z 5

Motivující kniha, ale jinak asi nic víc. :-)

hubnutí tělesná cvičení zdravá výživa

Autorovy knížky

2014  82%Jak jsem zhubla 45 kg za 1 rok