Jak jsem se zbláznila

Jak jsem se zbláznila https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168656/bmid_jak-jsem-se-zblaznila-CMC-168656.jpg 4 335 108

Ani v blázinci není o humorné situace nouze Alespoň v knize Ivanky Deváté, která se nakonec v této instituci ocitla. A vy se dozvíte, jaká dlouhá cesta ji přivedla a co tam zažila. Autorka s laskavým humorem vypráví o pacientkách i personálu, a také o tom, jak se dostala ven.

Ankavi
13.02.2014 4 z 5

Tato kniha je mojí první od této autorky - a musím konstatovat, že jsem si nemohla vybrat lépe. Její humor a nadhled, takříkajíc navzdory všem okolnostem, které vždy nejsou příznivé, je mi blízký. Při čtení jsem se opravdu bavila a uvědomila si, že určitě platí - jednou jsi dole, jednou nahoře. A lépe je na tom ten, kdo nezahořkne a nepoddává se momentální nepřízni osudu - a že si té nepřízně Ivanka Devátá užila až až. Určitě si ráda přečtu i její další knížky. P.S. A když mě někdo naštve, vzpomenu si, jak odolala nutkání koupit si sprej a vyrobit nápis na Vaněčkových dveřích "Vaněček, Vaněček, nadržený kaneček" - a hned je mi líp :-)

allebra
09.02.2014 5 z 5

Nelehké životní období, se kterým se autorka opět vypořádala s nadhledem a humorem! Přečetla jsem všechny knížky Ivanky Deváté a ani tato nezklamala! Určitě doporučuji!

dubakm
06.02.2014 4 z 5

Hořkosladká knížka , která nás humorně provází nehumorní fází života, aneb všude kolem Vaněček.Knížka splnila svůj účel, pobavila, i když doufám, že tuhle zkušenost p. Deváté nikdy nebudu muset prožít.

andream
01.02.2014 5 z 5

Perfektní knížka, nadhled, humor, krásná čeština. Doporučuji.

Siraelxy
28.01.2014 5 z 5

Paní Devátá mě opět nezklamala. Její humor je mi tak blízký......vím, že nám toutu knihou chtěla naznačit, že ani její život není peříčko, ale to s jakým nadhledem ty strastiplné zážitky píše, je geniální.
Doporučuji přečíst těm, koho něco trápí- aby věděli, že v tom nejsou sami, těm, které nic netrápí- aby věděli jak jsou šťastní..... Takže vlastně přečtěte si ji všichni:-)
Paní Ivanko, jste třída ( já vím, že to asi nebude číst, ale co kdyby?:-))

AndreaP.
10.01.2014 5 z 5

Jedním slovem wooow. Je to moje první přečtená knížka od této autorky, a už teď vím, že si musím přečíst i její další, dřívěji vydané knihy. Psáno krásným, pohodovým stylem, s vtipným nadhledem a moudrostí. Jsem nadšená.

RADOST
20.12.2013 3 z 5

S humorným nadhledem vylíčená životní zkušenost. Ani odlehčený styl knize neubírá na poselství, že stres, přepracování a zanedbávání varovných signálů těla může vést ke zhroucení a depresi. Nejen u škarohlídů, ale i u věčných životních optimistů.

katina
26.09.2013 4 z 5

Dum spiro - spero. Dokud dycham - doufam. Netreba dalsich komentaru...