Jak bratři Baťové obouvali svět

Jak bratři Baťové obouvali svět https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/438709/bmid_jak-bratri-batove-obouvali-svet-AeK-438709.jpg 5 7 4

Dětské knížka Jak bratři Baťové obouvali svět vypráví nejen historii polobotek, ale i příběh velkého srdce a ducha T. Bati a jeho bratra J. Antonína. Pro ty nejmenší děti pohádkou, pro ty starší příběh se zrnky pravdy a poučení do života. Kniha situována ze dvou stran. Z jedné verze pro ČR z druhé strany pro Slovensko. Nádherné ilustrace.... celý text

MartinaF
13.07.2020 5 z 5

Krásná kniha pro malé čtenáře, ale potěší i nás, dospělé. Skvělé čtení na jedno odpoledne. Škoda jen, že je to příliš krátké čtení. Vřele doporučuji.

luciekla
01.07.2020 4 z 5

Pekna knizecka, nadherne ilustrace a pribeh, ktery potesi a pouci jak deti, tak dospele. Jen skoda, ze to nebylo delsi!

dagmar7365
09.06.2020 4 z 5

Pěkně udělaná kniha o bratrech Baťových, která dává dostatek prostoru hlavně vizionáři J.A. Baťovi. Grafické zpracování a ilustrace jsou překrásné.

elisa194
31.03.2020 5 z 5

Poutavě napsaná kniha formou pohádky s nádhernou ilustrací pro lepší představu čtenáře. Čte se dobře i dospělému. Kniha se povedla!!