Jak blbá, tak široká

Jak blbá, tak široká

Za každou cenu jsem chtěla svého muže. Po tajné svatbě jsem ho představila rodičům a on pak odešel domů, protože jsme spolu ještě nebydleli. A já jsem nevydržela a šokované matky jsem se zeptala: „Tak co?! Co mu říkáš?“ A matka lakonicky odpověděla: „Ale jo, k tobě se hodí všechno.“ Sloupky, rady a vtipné postřehy známé ... celý text

Sloupky, rady a vtipné postřehy známé spisovatelky, scenáristky a moderátorky. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/146/jak-blba-tak-siroka-146.jpg 3.487
Literatura česká
Vydáno:, Motto

jany70
04.03.2016

Moje oblíbená autorka výborné jako vždy.

Milujem
13.10.2015

Kniha se mi libila. Opravdu oddechove cteni. Prijemne kratke kapitoly. Dodnes se smeju nad vetou, ze slecna nechodila s chlapem, co ma kotlety, protoze je vegetarianka. Pobavilo. Dekuji.

Peleus
26.09.2015

Naprosto To Ono, co se od autorky dá čekat a zřejmě i většina čtenářů očekává. Něco je povedené a pobaví (téma: Jak se na dovolené poznají Češky), něco klasicky průměrně (nepříliš)zajímavé (vše kolem nevěry, alkoholu a dětí).

P.S. Dobrá volba na oddechové čtení, kdy každý někdy potřebuje "no-brain" záležitost.

Centropenka
05.02.2015

Kniha splnila očekávání, oddechové povídky, některé lepší, jiné horší, některé svěží, jiné trochu kostrbaté. Na čtení do postele s nemocí dobré.

jindra13
11.12.2014

Super oddychovka. Halina prostě nezklame a pobaví.

Marčullkas
22.07.2013

Halininy povídky řadím jako oddechové čtení u kterého se ráda zasměji. Vtipně popisuje různé životní útrapy.

Neo1tex
25.06.2012odpad!

Tohle..... tahle...... toto.....já nevím co to je, tahle věc..... No jedině když dojde papír na podpal. Něco strašnýho....

Darf...
02.04.2012

Mám ráda humor Haliny Pawlovské, takže mě se kniha líbila. Byla to první, a zatím jediná kniha, kterou jsem od ní četla, takže nemám srovnání, ale zdála se mi opravdu vtipná. Samozřejmě jsem se nesmála od začátku až do konce, ale celkový dojem z knihy mám pozitivní.

Verrrunka
23.12.2011

Co je moc, to je příliš… Napsat jednu takovou knížku- dobře. Napsat druhou- dejme tomu.. ale další a další? Samozřejmě jsem se i zasmála, ale moc to nestačilo na lepší hodnocení.

WEIL
14.08.2011

Nadává si, shazuje se, neb ví, že tohle dost čtenářek má rádo, považuje za chytré.