Já a ty, navždy

Já a ty, navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475059/bmid_ty-a-ja-navzdy-8ob-475059.jpg 4 425 126

Všechno to začalo v rozbitém výtahu. A také jedním milostným dopisem... Spisovatelka Becca Thorneová potřebuje nápad – a to rychle! Má sice na kontě úspěšný bestseller, ale teď se blíží termín, kdy má odevzdat druhou knihu. Becca má strach, že přijde o kariéru, na které jí tolik záleží. Jenže osud s ní má jiné plány a Becca málem zahyne se dvěma dalšími ženami v rozbitém výtahu. I když se z něj vynoří celá, o její milované staré kabelce se to říct nedá a Becca zjistí, že inspiraci si nosila celou tu dobu s sebou. V roztržené podšívce kabelky totiž objeví štos nádherných milostných dopisů. Becca je sice nenapsala, ale nemůže ta romantická slova dostat z hlavy a cítí nutkání vypátrat, kdo je jejich autorem. Možná na ni však čeká víc než jen románek z dávných časů… Možná dostane šanci prožít svůj vlastní milostný příběh a vydat se na cestu, kterou pro ni osud zamýšlel. Nenechte si ujít ani další knihy Jo Watson, při nichž se budete smát nahlas: Mám tě ráda, nemám tě ráda, S láskou tě nenávidím, Svatba naoko nebo Hořící měsíc.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

You, Me, Forever , 2019

Alisa1980
03.06.2022 5 z 5

knihu jsem dostala k vánocům a autorku jsem si zamilovala, takže jsem si dokoupila další. Hezký příběh, Pebecca - situace, do kterých se dostala velice vtipné. Mike dokonalost sama - na mě trochu nudný. Ale kniha jako celek - oddechovka.

SoňaF
01.06.2022 5 z 5

Romantika každým coulem. Jo Watson opět nezklamala a nabídla nám skvělý útěk od reality se špetkou humoru.

kikikrat
29.05.2022 4 z 5

Další skvělá kniha od autorky. Jasně bylo tam hodně náhod a Becca byla praštěná ale dohromady to utvořilo vážně zábavný a krásný příběh. A nebylo to jen zábavné, místy mi ukápla i slza. Dojemný příběh Edith ale také Beccy, která našla samu sebe. Prostředí bylo opět krásné a pro mě neznámé. Téma, které knihu doprovází je vlastně stále aktuální. Takže ano má své mouchy ale převážně je to zabávná a milá kniha. A třeba bude další díl?

whiolet
26.05.2022 3 z 5

Oproti předchozí knize autorky mě tahle zase tak moc nebavila, Becca byla až moc ztrestena a něco mi v knize chybělo.
Přesto to byla fajn oddechovka u které jsem se několikrát zasmála.

Iris30
24.05.2022 5 z 5

Tak tohle byla jízda, nabitá romantikou, vtipem( někdy jsem se smála opravdu nahlas ) a dokonalým příběhem. Na konci jsem měla slzy v očích a kdyby měla kniha ještě pár stran navíc, vůbec bych se nezlobila.
Prostě úžasný a určitě po ní sáhnu znovu.

Pengi
23.05.2022 4 z 5

Knizka, ke které jsem se dostala jen díky vyzve a musím říct, ze jsem za to velice rada, velmi mile a příjemné čtení. Asi jsem ani necekala, ze me tak chytne.

SSTknihy
20.05.2022 4 z 5

Ze začátku to bylo trochu moc ukecané, hlavní hrdinka mi přišla trochu moc praštěná, na malé městečko se tu dělo trochu moc náhod a hlavní hrdina byl trochu moc dokonalý, ale stejně mi na konci ukápla slza, a ještě jsem se dobře bavila :-) Moje první setkání s Jo Watson a mám takové tušení, že nebylo poslední.

uzivatel2877
18.05.2022 5 z 5

Spisovatelka opět nezklamala, příběh krásný, humorný. Nemohla jsem se otrhnout.

verense
01.05.2022 3 z 5

Máte-li rádi potrhlé hrdinky typu Bridget Jones, pak se vám patrně tahle kniha bude zamlouvat. Je to taková romanťárna na víkend či dovolenou, když si nechcete zatěžovat hlavu nějakými hlubšími myšlenkami.

sidonka
25.04.2022 4 z 5

Dojemný milý příběh o nepředvídatelných náhodách a cestách osudu, krásné čtení, jen hlavní hrdinka mě štvala, těch lží bylo fakt moc

ivetapl
25.04.2022 5 z 5

Příběh je velice vtipný. Moc se mi líbí, že je vyprávěný ,,hrubou" formou. Jak říká @knizni_fanaticka , že se s tím nesere.

K Pebecce jsem si pár stran hledala cestu, ale naštěstí jsem si ji zamilovala. No a Mike... Toho budete milovat hned. Myslím, že @dufkova.simca se kniha bude líbit. Mike je policajt. Sice se k tomu dostal náhodou, ale je. ️

V téhle knize máme nádherný!! Příběh. A něco takového, bych chtěla zažít. Najít nějaký dopis.. a zjistit, kdo ho napsal a co přesně se stalo...
Lehce mi to připomíná film Dopisy pro Julii. Doporučuji!!
Peb měla slušnou smůlu. Jako zločinec stala fakt za prd. Ale vždy, když ji u toho načapal Mike, jsem se příjemně chvěla.
Strašně jsem se nasmála, když Mike a Pebbeca objevili Podsvětní erotický knižní klub. Mazec. A věřím, že tohle někde je. A lehce se v tom vidím, až budu v důchodu. Jen nebudu tak ujetá, jako dámy z knihy.
Mike a Pebbeca mají lehce smůlu na... Ale když už se neděje něco, co je zase vyruší, tak to stojí za to. Tam tu chemii cítíte.

Tenhle příběh si opět užijete! Doporučuji na odreagování.
Snad se dočkáme i dalších knih od autorky. Já jdu dokoupit dvě, které mi chybí.

Linda007
25.04.2022 5 z 5

Tohle bylo super, moc se mi to líbilo. Kombinace humoru a dojemného tématu. Asi jsem nikdy nečetla podobnou knihu. Trochu mě mrzelo, že tam nebyla ta minulost více do hloubky, ale chápu bylo to hlavně o Becce. Určitě vyzkouším další knihy od autorky.

kramlinka88
19.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Tak tohle byla jízda. Nebyla to jízda plná zvratů a šílených zápletek, byla to prostě jízda plná lásky, touhy a emocí. Naprosto geniální a já jsem unešená :D
Becca vás chvílemi štve, chvílemi rozesmívá a ano i rozplakat mě dokázala.
Kniha má více dějových linek a všechny skončily tak, jak asi skončit měly. V životě také ne vše končí vždy dobře a zalité sluncem :/
Bylo tam skryto určitě i pár věcí k zamyšlení, například to, že až moc často člověk vidí, že se lidé snaží žít životy někoho jiného a na svůj přitom zapomínají - rodiče nutí své děti dělat to, co nemohli oni sami, děti se snaží vyrovnat svým rodičům, prarodičům, kamarádům.....ale bohužel máme ve výsledku vždy jen ten jeden svůj život, od začátku až do konce a ten je hrozně krátký :/
Každopádně já si knihu užila se vším všudy - už dlouho jsem se takto nepobavila :D Hlavně ten dámský erotický klub a popisky z nuda pláže mě dostali :D
Kdybych mohla dám kldině 10 hvězdiček, takže za mě plný počet a jdu zkoumat, co dalšího autorka napsala, protože její styl mě vážně baví :D

Nuttelka
18.04.2022 4 z 5

V první řadě musím dát velkou pochvalu za čtivost, stránky se otáčely skoro samy. O hvězdu méně dávám z důvodu, že v první půlce, nebo do doby než všechno prasklo, mi vadilo chování Beccy. Na její věk hodně dětinské a těch lží, ale chápu, že to byl účel knihy, abychom se "pobavili". Ale jakmile praskl hlavní důvod, proč je Becca ve Willow Bay, už to všechno bylo super. Slovní přestřelky, chemie mezi Beccou a Mikem, skvělá dvojka Emelie s Ash a třešnička na dortu "knižní klub erotiky" :-))) A vlastně hlavní zápletka této knihy je opravdu dojemná, čekala jsem trošku jiný konec, ale vlastně i ne, bylo to krásné, vtipné, dojemné... Jako velkou oddychovku vřele doporučuji.

Janca001
05.04.2022 4 z 5

Podle názvu a anotace jsem čekala, že bude knížka napsána více formálně. Je to spíše naopak. Autorka používá běžnou mluvu a sem tam sprostá slova. Není v tom typ humoru pro každého. Spíše pro mladší generaci. (ale klidně to může číst i vaše babička, moje už to dávno přečetla. :D) Ale když vezmu zápletku celého příběhu, tak ta byla naprosto skvělá. Vše co je tam propletené, do sebe zapadá a to se mi na tom moc líbilo. Přenesla jsem se do místa děje a úplně živě jsem si představovala vše, co se tam dělo. Jednoduše to je taková oddechovka, která vás pobaví. Fakt jsem se nasmála, jako už u jiné knihy dlouho ne. Ale má to i smutně strhující stránku, která vás zasáhne.

blanka5960
29.03.2022 5 z 5

V tomto příběhu sledujeme úspěšnou spisovatelku Beccu, která vydala svou první knihu z níž se okamžitě stal bestseller. Agentura která ji zastupuje požaduje další knihu a ona najednou neví, co by napsala a deadline se blíží. Becca je tak trochu střeštěná, dřív koná než myslí. Lži do kterých se sama zamotává ji dostávají do vtipných situací. Ale pro svou knihu je schopna všeho.
Druhou hlavní postavou je Mike, od začátku knížky je jasné, že ti dva skončí spolu. Mike je ztělesněním ideálu chlapa, kterého si asi každá žena přeje mít. Je to místní policista, krásný chlap a k tomu všemu ještě obětavý, starostlivý, prostě ideál žen.
Já a ty, navždy je krásný romantický příběh u kterého si odpočinete a pobavíte se.

keiko33
27.03.2022 5 z 5

Tiež som dlhšie odkladala čítanie knihy. Listy z minulosti nieje moja šálka kávy, no autorkine knihy mám rada. Začiatok bol pomalý, no od prvého stretnutia Beccy a Mika to šlo plnou parou vpred. Becca bola riadne číslo, všetko dopadlo úplne inak, ako plánovala. Mike bol zlatíčko, aj keď na môj vkus až príliš sladký. Trochu drsnosti by nezaškodilo. A čo sa tíka príbehu z minulosti, to bolo tak krásne a smutné. Pripravte si vreckovky. Ak chcete niečo bláznivé a zároveň precítené, tak vrelo odporúčam.

PavlaT80
23.03.2022 4 z 5

Krásná oddechová knížka.

veronika4937
22.03.2022 5 z 5

Knížku Já a Ty, navždy už nějakou dobu mám v knihovně, ale teď jsem po ní sáhla díky čtenářské výzvě (kniha od afrického autora). A musím říct, že to byl zážitek. Hlavní hrdinka Becca mi nejdřív strašně pila krev, je tak potrhlá, že to místy až nedávalo smysl, lhala i v situacích, kdy to vůbec nebylo nutné, a tím se dostávala do dalších a dalších problémů. Trochu jsem si vzpomněla na dobu, kdy jsem četla sérii Shopaholic od Sophie Kinselly, vzpomínky už jsou poměrně matné, ale jasně si vybavuju ten pocit z hlavní hrdinky, ten byl tentokrát dost podobný. Ale zpět k Becce. Ze zběsilého začátku se vyklubala moc příjemná a vtipná romantika, kterou jsem slupla během chvilky, i když má lehce přes 400 stránek. Doporučuji a někdy si určitě přečtu i další knížky od této autorky

Misshell1
15.03.2022 5 z 5

Jak já ji zbožňuji, ani další kniha od Jo nezklamala. Byla to jen dvoudenní jízda, nemohla jsem ji odložit. Spisovatelka to za mě umí mistrně, otacite stránku za stránkou, hltate příběh, ponorujete se víc a víc do postav, které jsou součástí příběhu, ale nedrží vás jen na základní linii, vhodí do příběhu pořádnou dávku vtipu, napětí a hloubky. Těším se na její další knihy, nenáhodnou je mezi mými oblíbenými. A Mike? No ten byl božský, úplně mi rozhodil vnitřní čakry, musím si asi koupit ruzeninovy stolek :)

dopisy tajemství

Jo Watson