... ismy Jak chápat moderní umění

Tato kniha je užitečným a praktickým průvodcem širokou skupinou uměleckých -ismů. Je ideální pomůckou, jak se obeznámit se základy všech důležitých hnutí, která formovala historii umění.

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208989/ismy-jak-chapat-moderni-umeni-208989.png 3.921

... izmy 5.

Literatura naučná, Umění

Vydáno: , Slovart (ČR)

...isms Understanding Modern Art, 2012

Kniha ... ismy Jak chápat moderní umění

PhoebePollard
19.06.2019

Krása. Stručné, jasné, jednoduché na pochopení. Skvělé pro základní přehled a pár zajímavostí o méně známých stylech.

ElfkaEleanor
10.07.2018

Přehledná kniha pro základní orientaci v umění. Škoda jen, že v ní není více obrazových příkladů.

An-na
09.05.2018

K maturite z dejín moderného umenia perfektné! Stručné, jasné, výstižné.

SickoWampyre
26.02.2018

Pěkně uspořádané, přehledné a navíc pěkné grafické zpracování. Pokud se zajímáte o nějaký směr nebo více směrů, tato kniha by vám mohla pomoct, ke každému ismu je i výčet doporučených děl a autorů a obsahuje i stručné vysvětlení. Mám ji z Levných knih a za ty peníze pecka!

Renek
11.01.2018

Vkusně uspořádaný přehled moderních uměleckých směrů splnil má očekávání. Kniha je přehledná, srozumitelně členitá, mohu ji doporučit všem aspirujícím znalcům novodobého umění:) Jediné co bych snad uvítal, je vícero ilustrací, ale zas je dobré, že autoři vždy odkazují k stěžejním dílům, takže není problém si je v dnešní době internetu dohledat.