Dům na prodej

Dům na prodej https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258480/bmid_dum-na-prodej-258480.jpg 4 55 26

Inspektorka Ema Sköldová série

Třetí pokračování švédské série s kriminální inspektorkou Emou Skaldovou. Cornelie a Hans Göranssonovi chtějí prodat svou vilu, protože se rozvádějí. Cornelie se svého muže bojí, protože ji v manželství fyzicky i psychicky týral. Našla si byt, do něhož se hodná přestěhovat s šestiletou Astrid. Poslední ráno v dosavadním domově vběhne malá Astrid do pokoje a najde tam otce brutálně zavražděného. Podezření padne na její matku Cornelii… Když během několika dnů dojde v souvislosti s nabízením jiného domu k dalším vraždám, policie ji musí propustit z vazby a vyšetřování je opět na začátku.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Víkend

Visning pågår , 2014

mulder
17.11.2016 4 z 5

Moje druhá knížka této autorky. Pohodová četba, která se dá zvládnout za jeden den.

Acquenta
23.05.2016 4 z 5

Opět napínavé. Odhalení vraha pro mě bylo opravdu překvapení, nečekané.

Liduka
25.03.2016 4 z 5

Moc pěkná kniha, která se dobře čte. Až dokonce jsem nevěděla, kdo je vrah. Konec se mi ale zdál tak trochu uspěchaný a nedokončený. Samozřejmě, že se čtenář dozví kdo byl vrah a proč zabíjel, ale na konci se naskýtá otázka: co kdyby?

alnahu
04.03.2016 4 z 5

Moje první kniha přečtená od této autorky se mi líbila ,byla příjemně napínavá až do konce.Určitě si přečtu i další s inspektorkou Emou.

tanika
02.03.2016 2 z 5

Předchozí knížky autorky z této série se mi líbily více, zde jsem docela brzy odhadla pachatele a pak jen čekala,jak se to vyvine, zda jsem odhadla správně. Děj mi přišel šroubovaný, tak nějak drhnul..

marketa3571
10.02.2016 3 z 5

Super kniha, určitě doporučuji, napínavá detektivka s rozuzlením až na posledních pár stránkách.

vraždy rozvod severská krimi švédské detektivky

Sofie Sarenbrant
švédská, 1978