Maniak

Maniak https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/1715/bmid_maniak-mL8-1715.jpg 4 286 66

Inspektorka Annie Carrová série

George Markham má za sebou trpké dětství, jeden kriminální škraloup, pětadvacet let nudného manželství a ještě nudnější práce. Útěk před bezútěšnou realitou nachází v pornografických časopisech a filmech. Jednoho dne mu to však přestane stačit, a tak vyrazí do ulic s nožem v kapse… Případ sadistické sexuální vraždy dostane na starosti inspektorka Kate Burrowsová a vyšetřování brzy ovlivní i její soukromý život. Obětí novodobého rozparovače se totiž stává i jediná dcera krále londýnského podsvětí Patricka Kellyho, který se rozhodne najít vraha na vlastní pěst. Kate a Patrick k sobě nacházejí cestu a oba usilují o totéž, jen metodu mají rozdílnou… Martina Cole v této knize zavádí čtenáře do prostředí londýnských nevěstinců a sexshopů, do světa ostrých hochů, korupce a velkých peněz, ale zároveň nabízí i ojedinělé nahlédnutí do duše psychopatického zabijáka.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

The Ladykiller , 1993

mustang110
28.06.2012

Perfektní kniha,lepší detektivku jsem nečetla,pěkně napsaná od první stránky a ihned vtáhne do děje.nepustila mě ani po jejím přečtení,určitě jí budu číst znovu.Koupila jsem od Martiny Cole hned další její knihy.Určitě doporučuji

gama
04.01.2012 5 z 5

Perfektní kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout!

joslin
26.06.2011 4 z 5

Závěr mě rozvrkočil, čekala jsem větší mlatu.

deena
30.03.2011 5 z 5

Byla to má první knížka co jsem od Martiny Cole četla a mohu říct, že styl jejího psaní mě uchvátil. Kniha Vás vtáhne do děje. Od Martiny mám po té skoro všechny tituly, které doposud vydala.

Enolain
22.02.2011 4 z 5

Tuto knihu jsem cetla jako prvni od Martiny Cole... a od te doby jsme precetla vsechny... Maniak je pro me nejlepsi . Bohuzel musim rict ze Martina Cole ma vsechny knizky na jedno a to same prdo... slapky, drogy, prostituce.... porad to same dokola s hrdinkou v hlavni roli.... skoda.. ale aj presto ctu dal ;)

petr2
30.11.-0001 4 z 5

Je zajímavé,že tahle výborná kniha se nedočkala větší slávy.Takového Sběratele kostí strčí hravě do kapsy.Možná nejlepší kniha Martiny Cole.