Dokonalá kořist

Dokonalá kořist https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387557/bmid_dokonala-korist-w85-387557.jpeg 5 1236 312

Druhý díl drsné krimi série s detektivem Lucem Callanachem a inspektorkou Avou Turnerovou Edinburgh se stává evropskou metropolí hrůzy. Uprostřed hudebního festivalu rozetne ostrá čepel břicho charitativnímu pracovníkovi. V mnohatisícovém davu si vraha nikdo nevšimne. Nedlouho poté je na dně popelnice nalezena učitelka z mateřské školky, uškrcená vlastní šálou. Policie nezná motiv a nemá ani žádné stopy – dokud se po městě nezačnou objevovat podezřelá graffiti. Vrah jimi totiž oznamuje svou další kořist... a čím je nevinnější, tím lépe.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Plus

Perfect Prey , 2017

Fixa08
19.09.2020 5 z 5

Já jsem z téhle série úplně nadšená, nikdy bych si nepomyslela, že ještě zažiju takovéto chvění jako při čtení mého nejmilovanějšího Milénia, ano bylo tam, ne v takové intenzitě, ale bylo! Takže jdu na třetí díl a doufám, že bude stejně tak skvělý jako první dva!

knihomolkadorfa
12.09.2020 5 z 5

Skvělá kniha od skvělé autorky.

šipek
09.09.2020 5 z 5

Tak hurá na další díl této skvostné série. Co k této knize napsat, když vše je již zmíněno v komentářích. Za mě jednoznačně pět hvězdiček a vřelé doporučení milovníkům drsnějších detektivek.

kofola33
07.09.2020 5 z 5

Opet vyborna kniha. Pribeh Avy a Luca pokracuje a i kdyz se na chvili od sebe vzdaluji, jsou si porad blizko. Resi pripad silenych hracu o "atraktivnejsi" smrt, v nemz samotni hraci netusi, ze jsou jen nastrcene figurky "vyssich cilu". Ale to by nebyli ti dva, aby tomu neprisli na kloub! Fakt me to bavi cist, jdu na dalsi dil.

moudivlacek
06.09.2020 5 z 5

Trefa do černého! Skvělá detektivka, či spíš thriller. Hlavní hrdinové detektivové Luc a Ava tentokrát dostávají pořádně zabrat, pracovně i soukromě. Chvíli trvá, než Luc zjistí, o co tady jde. A je rozhodnut použít a využít všechno možné, jen aby se dostal na stopu vrahovi a dostal jej. A je ochoten za to zaplatit vším - i svou kariérou. Ava se setkává se svým bývalým přítelem z londýnské kyberjednotky a stane se snoubenkou. Joe je rozhodnut jít si za svým případem i přes mrtvoly, bez ohledu na vše okolo sebe i na Avu. Příběh je ukázkou nejvyšší brutality a i toho, jak někdo se snaží rozhodovat o životě a smrti jiných lidí. Milovníkům napětí doporučuji.

Avila
31.08.2020 5 z 5

První dva díly této série jsem dostala jako dárek a upřímně první díl mě vůbec nenadchl...
Tak jsem druhý díl odsunula na někdy později.... kniha si počkala rok a půl.
Teď si říkám že je to škoda že jsem ji tak dlouho odkládala... protože byla skvělá.
Příběh mě hned vtáhl do děje který byl napínavý a téma příběhu WOW
V druhém díle si získali mé sympatie i hlavní postavy Luca s Avou.
Tak se už těším na další setkání.

zdendula31
21.08.2020 5 z 5

Skvělá autorka a skvělé knihy.

pastelka53
18.08.2020 5 z 5

Carter číslo dvě!... Detektivka plná krvelačný vražd a ujetých zabijáků, kteří mezi sebou soupeří o první příčku. Děj ubíhá od začátku knihy a táhne víc a víc příběhu.
Číst o Avě a Lucovi, je jako čekat na tu finální jiskru. Kdy všechno zapadne tak, jak čtenář očekává a přeje si. Hašteří se jak kočka s myší, ale opaky se přitahují!

ctenarkaEva
16.08.2020 5 z 5

Zamotaný příběh, čtivý, napínavý, místy ale hodně brutální. Sympatičtí detektivové. Chystám se i na další díly.

Ajina76
15.08.2020 4 z 5

Moje první kniha od této autorky. Chvílemi až dost morbidní. Ani se mi nechce věřit, že by lidské tělo vydrželo takové útrapy. Ale i přesto si přečtu další knihy od této autorky.

HanWali
14.08.2020 4 z 5

Celkově se mi kniha líbila, byly tam i tupé chvilky, ale pak vás to vtáhne a nemůžete přestat...

jaroiva
13.08.2020 4 z 5

Narozdíl od prvního dílu mi tohle už připadalo jako další tuctová detektivka. Brutality už tu byly podle mě zbytečné, příjemné zůstává, že se tu nevyskytuje product placement, a policisté jsou tak nějak normální lidi, takže díky tomu je to lepší než třeba Nesbo. Ale moje nadšení z prvního dílu se druhým dílem nepotvrzuje.

Monika1717
12.08.2020 3 z 5

(SPOILER) Kniha mě zklamala. Na začátku 4 brutální vraždy, komisař vyšetřuje na vlastni pěst, další komisař místo vyšetřování slaví zásnuby, Ava mi byla nesympatická. Práce novináře a ajťáka mi přišla zdlouhavá. Příběh s koněm jsem přeskočila, tohle číst prostě nemůžu. Kniha mi prostě vůbec nesedla, četla jsem ji víc než týden. Jediné, co mi bylo jasné od začátku, bylo to, že Ava se s Joem rozejde. Tenhle žánr mám moc ráda, mrzí mě to, zejména když vidím tolik nadšených komentářů. Zkusím ještě jednu knihu této autorky, snad to bude lepší.

lenkakebulka
06.08.2020 5 z 5

Posledních 25% se kniha nedala odložit. Takový spád a náboj už jsem dlouho nezažila!

vekkr
05.08.2020 5 z 5

Má to spád, napětí a trochu osobních vztahů, takže správná krimi.

zelenoockaa
02.08.2020 5 z 5

Opět skvělá kniha, přečtená jedním dechem.

marimari
30.07.2020 5 z 5

Ještě lepší než předchozí. Už mám připravenou Dokonalou smrt. Musím ještě pořídit zatím poslední díl. Jenom doufám, že autorka nepoleví v dokonalosti,aby úroveň nešla dolů.

J.x
29.07.2020 4 z 5

Temná knížka, popis vražd je dost reálný, ale četla se velmi dobře, sympatičtí detektivové.

Sazinek
25.07.2020 5 z 5

Druhý díl s Lucem a Avou. Zajímavě psaná, v půlce knihy kapitoly psané vrahem. Rozuzlení zajímavé a zaporak taky příjemne zpestření. Tesim se na 3.dil ????

Dumicek
21.07.2020 5 z 5

Konečně jsem se vrhla na dočtení této série a musim říct, že hned druhý díl je opravdu topovka! Skvělé postavy, luxusně propracovaný příběh,skvělý detektivové..samozřejmně ale nesmí chybět nějakej totální prudič, kterého nesnášíte od prvního pozdravu..trocha romantiky a drsné scény..konec,který nekončí až takovým happyendem a záchranou všech životů. Hned se pouštím do dalšího dílu.

vraždy Skotsko thrillery sérioví vrazi Edinburgh

Helen Fields