V tvojí kůži

V tvojí kůži https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364669/bmid_v-tvoji-kuzi-Exc-364669.jpg 4 315 64

The Inside Out série

Inside out série

1. díl

Mladé učitelce Sáře se náhodou dostane do rukou deník jakési Rebeccy, v němž objeví lechtivé dopisy, které si majitelka deníku vyměňovala s neznámým mužem. Sára neodolá pokušení a rozhodne se číst dále… Čím více se do deníku noří, tím více také propadá příběhu bouřlivé milostné aféry, plné divokého a drsného sexu, až už pomalu nedokáže myslet na nic jiného. Když ale deníkové záznamy zničehonic končí, Sára se rozhodne vypátrat, co se s Rebbecou stalo. Stopy jí zavedou do galerie moderního umění, kde se seznamuje s dvě přitažlivými muži. Který z nich byl milencem Rebeccy? Sára se ale sama ocitá ve víru odvážných, ale i nebezpečných vášnivých zážitků a čím dál více ochutnává ze zakázaného ovoce. Co se ale stane, pokud se jí nepodaří vymanit z role poslušné otrokyně? Vzrušující a provokativní příběh, ze kterého se vám rozbuší srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

If I Were You , 2012

1v8na
28.10.2015 1 z 5

Kniha mě velmi zklamala. Čekala jsem jaksi od níc víc, ale co se týká příběhu, tak mi to přišlo ve stylu toho, že tam jde jen o to jedno. Tohle byl z mé strany omyl a nebudu číst ani další knihy v sérii.

zelvickaalenka
20.10.2015 5 z 5

super příběh, moc mě to bavilo, celá série je skvělá.. doporučuji"

cukrovka
25.09.2015 5 z 5

Kniha mě opravdu dost bavila. I když je prezentována jako erotická, rozhodně je tam dost tajemna okolo nalezených deníků a jejich nezvěstné autorky. Už teď se těším na další díl. Doufam, že tam najdu některé odpovědi na tajemství naznačená v tomto prvním díle.

Veronika.C
03.07.2015 4 z 5

Kniha nebyla špatná, dobře se četla. Líbila se mi zápetka ohledně deníků ale jinak to bylo dost podobné jiným eroticky laděným knihám. Ukončení nastalo samozřejmě ve velimi napínavý moment takže si musím hned pustit do druhého dílu :-)

tep
01.07.2015

Knihu čtu, ale nedoctu, vidim tam 50 odstínů sedi. Takova trochu jina kopie...

Lucka385
30.05.2015 5 z 5

Na tuto knihu jsem se chystala již delší dobu, ale odolala jsem a knihu jsem zakoupila až se všemi třemi dostupnými tituly/díly. A udělala jsem dobře. První díl není vůbec ukončený a nemít po ruce ihned druhý, tak mi to opravdu nedá spát. Ale to předbíhám. Kniha se mi četla velice dobře, lehce, žádné těžké pasáže, ani co se umění týče. Je to více méně můj první předčtený erotický román, proto nemůžu srovnávat, ale děj s prvky detektivky má spád a erotické scény jsou velice uvěřitelné a přiznám se, že jsem se od knihy nedokázala odtrhnout, když na nějakou takovou pasáž došlo. Souhlasím s komentářem od Nuttelka, tedy aspoň s tou částí, že oslovení ,,miláčku" mi v této knize, v tomto příběhu, opravdu nesedí. Možná kdyby to byla jiná postava...... Vzhledem k tomu, že celý příběh Sáry vznikl díky nalezeným deníkům, mohlo být v knize více úryvků, více čtení z deníků. Nakonec musím dodat, že je mi líto, že má kniha tak nízké hodnocení. Myslím, že si zaslouží nějaké to procento navíc. Teď už jsem začtená do druhého dílu a doufám, že budu mile překvapená stejně jako u prvního.

gossipavlina
05.04.2015 4 z 5

I když se jedná o erotický román, na první erotickou scénu je třeba si počkat až do půlky knihy. Protože se nejedná o plytký román plný sexu, ale je zde i pozoruhodná zápletka ohledně nalezeného deníku, který patří nezvěstné Rebecce a celkem uvěřitelný příběh jako omáčka ze zajímavého prostředí kolem výtvarného umění. Hl hrdinka Sara je mi sympatická svým smyslem pro humor, je pohotová. Občas moc přemýšlivá. A erotiky je tak akorát.
Knížka mě bavila, četla se dobře. Bezvadně jsem si u ní odpočinula. Za mě spokojenost.
Určitě si přečtu další díly, abych věděla, jak to dopadne.

lucie0942
07.03.2015 5 z 5

Tak tuhle knihu jsem přečetla jedním dechem. Překvapilo mě, že se nejedná o bezduchý erotický román ( kolikrát se člověk už po pár stránkách dovtípí, co bude následovat a jak to skončí ), ale má v sobě i prvky detektivky. Kniha má dobrou dějovou linii, erotické části jsou velice dobře a vkusně sepsány, dokonce jsem se stejně jako hlavní představitelka začala strachovat, co se to s tou Rebeccou mohlo stát a konec mě naprosto zdrtil. V té nejvypjatější situaci to autorka utne, aby nás donutila si přečíst druhý díl....jdu s chutí do něj...:-)

Ivy
28.11.2014 4 z 5

Knize jsem se taky dlouho bránila, jednou na mě ale koukla z poličky v knihovně tak jsem jí vzala... na zkoužku. Nejsem z ní úplně unešená, ale ztráta času to nebyla. Děj obestírá záhada Rebečiných deníků a kvůli tomu se určitě pustím do dalšího dílu. A ten konec? Jako vážně? Vždycky jsem naštvaná když se na poslední stránce stane něco, co vás prostě donutí aby jste si přečetli další díl... je to ale blbej marketingovej tah, ne?

SindyEM
27.10.2014 4 z 5

Nechápem, prečo som sa knihe tak urputne vyhýbala. Očakávania som veľké nemala, anotácia ma nezaujala a hodnotenie poukazovalo na lepší priemer, no kniha príjemne prekvapila. Áno, je to typická novodobá erotická romantika (čo ma v poslednej dobe začína unavovať) - dominancia/submisia, bohatý a záhadný hl. hrdina..., no tajomstvo denníkov a dusivá atmosféra, ktorá akoby bola predzvesťou niečoho zlého, ma úplne pohltila. Čítalo sa to samo...takže neľutujem, že som sa do knihy nakoniec pustila. Otvorený koniec človeka núti siahnuť po ďalšej knihe, na ktorú sa úprimne teším.

Nuttelka
26.09.2014 4 z 5

No, tak knížka mě úplně nenadchla, abych dala plný počet, ale i tak děj se mi líbí... jediné co mi tam opravdu vadí, je přeslazené oslovení "miláčku", které mi tam vůbec nezapadá...

nikkifinn
06.09.2014 3 z 5

Kdysi jsem četla jeden citát, že první stránka knihu prodává, poslední prodává další. Nějak takto by se dala charakterizovat kniha V tvojí kůži, bez nutnosti moc spekulovat o tom, co se vlastně děje za příběh uvnitř. No, neměla bych být tak skeptická, protože vesměs kniha nebyla špatná, naopak, byla vynikající, ale pouze zhruba do půlky. Příběhu do té doby nechybělo nic, bylo to záhadné, tajemné, čtivé, na úrovni. Bohužel, druhá polovina to byla už jen samá erotika, občas s vkusem, občas bez vkusu, někdy příjemné dialogy, jindy naprosto trapné, hlavní hrdinka Sara byla na střídačku skvělá a jindy s uvažováním tak plytkým, až se mi při čtení obracely oči směrem vzhůru. Od půlky knihy to bylo s mými pocity při čtení jak na horské dráze. Opravdu velká škoda. Pětihvězdičková knížka tak degradovala v mých očích na pěkně průměrnou četbu a druhý díl si snad přečtu jen proto, abych se dozvěděla pozadí a osud Rebeccy, ženy, po které se po celou dobu knihy pátrá. Což byla vlastně také jediná pozitivní myšlenka a nápad, který onu knihu statečně vedl.

SimcaK
05.09.2014 2 z 5

Na knížku jsem se dle kladných komentářů poměrně těšila. Po přečtení ale nevím, jestli je chyba ve mě, v autorce nebo v překladu. Hlavní hrdinka mě poměrně dost rozčilovala jejími neustálými psychologickými úvahami. Řekla bych, že místo umění spíše studovala psychologii. Některé věty mi přišly tak pitomé, že je musely psát snad děti a nebo (což mi přijde více pravděpodobné) je dost špatný český překlad.
Příběh nebyl hrozný, konečně taky nějaký nový nápad. Ale za neustálé zvedání obočí dávám jen 2 hvězdičky. A do dvojky se možná pustím jen kvůli tomu, abych zjistila (((( SPOILER)))) jestli ji někdo v té temné místnosti zabije nebo ne.

Ulrika
06.08.2014 5 z 5

Kniha která má opravdu šmrnc i sexuální náboj.

Samira
04.08.2014 5 z 5

Z originální první půlky jsem byla nadšená, detektivní zápletka, dala knize větší náboj. Pak tam byly klasické pasáže podobných knížek, ale hezky zpracované, takže mě celá kniha strhla a četla jsem a četla. Místy mě trošku štvali, jak se hádali, ale jinak nemám, co bych vytkla, konec navádí k nutnému přečtení dalšího dílu, tak to má být, i když tohle je až extrém. Ale celkově super!

lara25
26.07.2014 3 z 5

Docela zajímavá knížka. nadchlo mne téma tajemnosti deníků. Trochu ve stylu 50 odstínů šedi. Mrzí mne, že je kniha rozdělená do 3. dílů. Myslím, že by postačil jeden trochu silnější svazek. Poslední dobou vychází díl za dílem a čtení ve mne budí dojem, že nemám knihu nikdy dočtenou. To ti autoři neumí napsat jednu knihu a pak další s jiným tématem???

mmmisulka.r
17.07.2014 5 z 5

Už jsem ani nečekala, že v žánru erotických knih může ještě něco překvapit, ale ano. A tahle série je toho příkladem.
Knížka se čte jedním dechem, není to jen tak nějaké erotické čtení, má svůj příběh, zápletku a i napětí.
Já tenhle první díl hodnotím plným počtem, druhý však už o jednu hvězdu méně.

Lucka.79
09.06.2014 4 z 5

Tato kniha pro mě byla milým překvapením. Neplánovala jsem její nákup, abych v té záplavě knih tohoto žánru nešlápla moc vedle, tak jsem byla ráda, když jsem ji našla ve fondu knihovny. Začetla jsem se téměř okamžitě. Mladá učitelka Sara mi byla moc sympatická a fandila jsem jí v jejím rozhodnutí pokusit se splnit si svůj sen – pracovat v oblasti umění. Zápletka je také zajímavá – kam se poděla Rebeka, jejíž nepřítomnost všichni vysvětlují dovolenou, přestože veškerý majetek má uložený ve skladovací kóji a lhůta již vypršela? Jen ten konec mně trošku vadil, těch posledních pár stránek už tam vůbec nemuselo být, příběh by i tak zůstal neukončen, netřeba to ještě takhle okořenit …

Liv
24.05.2014 4 z 5

Přečetla jsem jedním dechem..tedy téměř :) Celkově se mi to líbilo. Je pravda, že několikrát jsem si říkala "hele, tohle je mi povědomé!". Opravdu se sem tam autorka opakovala, ale nejvíce jsem stejně ocenila ten děj a zápletku. Jsem zvědavá, jak to Sara vyřeší s galerii, Rebekou a vsadím se, že se do toho nějak více zapojí Ella. Víc než vztah Sary a Christiana mě zajímá samotný Christian, co skrývá? Takže stručně řečeno, víc než ta erotika mě u toho drží to tajemství ;)

bookcase
12.05.2014 3 z 5

Už jsem asi hodně přesyycená literaturou tohoto typu. Je to takový průměr, neurazí, ale ani nějak extra nenadchne. Oslovení "paní McMillanová" mi lezlo na nervy, na každé stránce aspoň pětkrát. Připadalo mi, že Sára není mladá žena, ale nějaká rozšafná hospodyně z viktoriánské éry..