Hvězdy na cestě

Hvězdy na cestě https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450952/bmid_hvezdy-na-ceste-xbZ-450952.jpg 4 619 182

Každý má svůj příběh, jen ho nikdy nevidíme celý V minulosti stárnoucího slavného herce Igora a jeho dcery, úspěšné spisovatelky Vandy, se skrývá tragédie, která navždy změnila jejich životy. Po letech odcizení se setkávají na Krétě, aby tu splnili jedno poslední přání. Podaří se jim během společných dnů ustát řadu vypjatých situací a najít k sobě ztracenou cestu? Emotivní vyprávění o vině a odpuštění vás spolu s hrdiny dovede k jasnému poselství: Každý má svůj příběh, jen ho nikdy nevidíme celý.... celý text

L.Helena
26.04.2023 5 z 5

Audiokniha
Ani jsem nečekala, že se mi bude kniha tolik líbit. Přestože děj přeskakuje v čase, aniž by na změnu bylo nějak upozorněno, je příběh srozumitelný, a právě díky tomu i dobře vystavěný s postupným odhalováním všech osobních tajemství jednotlivých postav.

Danago
10.04.2023 5 z 5

Knížka, která mi zas po delší době nedovolila usnout. Za mě jestě lepší než Tsunami.
Prostředí Kréty, pohnuté a spletité osudy hlavních hrdinů.
Knížka mě moc bavila.

intelektuálka
17.03.2023 4 z 5

Malé rodinné melodrama - napsané citlivě a s porozuměním ....

Každý z nás má svou minulost - ale každý ji vidí svýma očima ....

Podaří se otci a dceři při setkání na krásném ostrově Kréta najít jeden pro druhého porozumění ?

Už jen ta přítomnost moře a hvězd mne příjemně naladila - naslouchala jsem mořskému příboji spolu s řeckými přáteli .... a konec se mi líbil ....

Protože hvězdy jsou stále na cestě - jen je někdy přes mraky nevidíme ....

Doporučím .... z této knihy ve mně zůstal pěkný pocit.

martini.ce
16.03.2023 3 z 5

Neměla jsem od knížky vůbec žádné očekávání a v knihovně mi padla do ruky jen tak. A byla jsem příjemně překvapená. Mám moc ráda středomořské prostředí a způsob života a tak i to přispělo k hodnocení. Některé postavy nebo situace mi přišly neuvěřitelné, některé mě štvaly. Ale celkově to bylo fajn čtení, možná právě na tu pláž, zatímco do čtení šplouchá moře...

Alena1957
10.03.2023 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, moc se mi líbila. Od spisovatelky Babinské jsem četla ještě Tsunami, jsem nadšená, jen tak dál. Těším se již na další knihu.

janulka1310
20.02.2023 5 z 5

Příjemné oddechové čtení, ale s překvapivými zvraty. Kniha mě dokázala vtáhnout do děje, líbilo se mi střídání kapitol z různého období a také vyprávění z různých pohledů. Kniha byla pro mě taková úplně jiná, něčím zvláštní, originální.

evik2710
19.02.2023 4 z 5

Pěkně se čte zajímavý příběh

PájaHája
13.02.2023 3 z 5

Čtivá kniha. Začátek byl takový "nenáročný", ale postupně se děj dost rozjel.

knihovniceS
11.02.2023 5 z 5

Hvězdy na cestě
Příběh slavného herce Igora a jeho dcery, úspěšné spisovatelky Vandy. Po letech odcizení se setkávají na Krétě, aby splnili poslední přání Igorovy matky a Vandiny babičky. Postupně se dočítáme předchozí události, kdy se střídají kapitoly ze současnosti a z minulosti. V dětství Vandy se stala tragédie, která ji poznamenala... Autorka krásně popisuje prostředí Řecka, vykreslila množství postav, které jsem si oblíbila, ale Adam manžel Vandy mezi ně opravdu nepatřil. Příběh plyne rychle, je vzrušující, napínavý i smutný, a než jsem se nadála, byl konec. Krásný román, doporučuji, dávám 5 hvězd.

evik2710
08.02.2023 4 z 5

Ze začátku nic moc ale pak jsem se tím prokousala a docela pěkný

Safrika
04.02.2023 5 z 5

Tohle byla kniha, kterou jsem doslova zrala. Kniha, kde jsem chtela, aby byla spon dvakrat tak delsi, aby proste neskoncila. Cekala jsem stastny konec, ale vlastne se bez nej obejdu :)

Katulinka69
21.01.2023 3 z 5

Krásný příběh

mirinda973
18.01.2023 4 z 5

Milé hezké čtení, které mělo sem tam nějaké nedostatky nebo nebylo úplně dotažené, ale četlo se moc hezky.
Určitě si přečtu i Tsunami

marara
14.01.2023 3 z 5

Pohodové čtení, které rychle plynulo. Prostředí Kréty mě uprostřed zimy hřálo aspoň na stránkách knihy. Vyprávění mělo podle mě mezery, hlavně v tom, že nikdo nešetřil, jak došlo k Vandinu pádu.

"Každý má svůj příběh a my ho nikdy nevidíme celý."

jana0338
05.01.2023 5 z 5

Přečetla jsem od autorky knihu Tsunami a byla jsem zvědavá na tuto . Líbila se mi ještě více . Krásný příběh , navíc odehrávající se v Řecku , moc se mi to líbilo a nakonec i slza ukápla.

Vlaďkaa4
01.01.2023 5 z 5

Nebudu originální, po Tsuanami pro mě další velké a příjemné překvapení. Je doufám, že spisovatelka nepřestane psát.

Val
05.12.2022 5 z 5

Kniha byla pro mě velmi příjemným překvapením. Příběh otce, populárního herce a jeho stejně známé dcery , kteří si k sobě nacházejí cestu daleko od domova za nepříliš příznivých okolností.
K zamyšlení nutí příběh vedlejší, velmi sympatické postavy Anny a stejně tak i voříška Kluka . Moc milé čtení.

Anahk1
05.12.2022 4 z 5

Úplně souhlasím s komentářem tami1 .. Lépe bych to nenapsala. Kniha se četla sama..

kob
16.11.2022 4 z 5

Pomalejší rozjezd, ale pak super napsané a super načtená audiokniha Richardem Krajčem

mfajmanova
16.10.2022 3 z 5

Nebylo to špatné, hezky se mi to četlo, ale celkově cítím po dočtení lehké rozčarování. Příběh byl pro mne málo uvěřitelný a místy se na mé gusto až moc "tlačilo na pilu".

pro ženy rodinné vztahy Kréta dovolená rodinná tajemství otcové a dcery

2020  82%Hvězdy na cestě
2018  74%Za sny