Svůdná moc

Svůdná moc https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463854/bmid_svudna-moc-mad-463854.jpg 5 10 2

Hvězdný prach série

Další díl oblíbené řady o přátelství, rodině a zvířatech, ve kterém jsou kouzla na denním pořádku. Lucka a její nejlepší kamarádka Allegra jedou na prázdniny navštívit hvězdné přátele ve Walesu. Kolem se dějí podivné věci – mění se počasí, někdo chytá zvířata do pastí a v prastaré kamenné síni přes noc hoří ohně. Lucku čeká další dobrodružství a s ním i poznání, že z otravných lidí se mohou stát spojenci a ti přátelští mohou být naopak nebezpečnější, než by se člověk nadál...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Stolen Magic , 2006

Booky84
21.06.2023 5 z 5

Milé, čtivé a napínavé, kdo je dobrý a kdo zlý? Nechá se Lucka pohltit touhou po ještě větší magické moci? Kdo je vlastně nová sousedka a její pečovatelka? A co ta zvláštní kočka, která Lucku stále pozoruje? Při čtení se vše dozvíte a možná ještě i něco dalšího, takže neváhejte. Čteno opět jako e-kniha.

Josh
25.09.2021 5 z 5

Po téměř roce se mi (konečně:o) dostal do rukou 4.příběh této série. A stejně jako předchozí nezklamal. Od každého trochu - přátelství, kouzla, výchova, hodnoty, rodina - krásné obrázky, milý příběh, opět moc krátký:o) Jak přijít ke hvězdnému prachu, co říkáte malé i větší slečny?

Maminky, babičky... hledáte-li vánoční holčičí dárek podívejte se po této sérii:o)

Linda Chapman
anglická, 1969