Temná magie

Temná magie https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467601/bmid_temna-magie-46n-467601.jpg 5 11 2

Hvězdný prach série

< 5. díl

Další díl oblíbené řady o přátelství a zvířatech, ve kterém jsou kouzla na denním pořádku. Lucka je přes den normální dívka, ale každý večer se mění v ducha hvězdného prachu. Duchové umějí létat a jejich úkolem je chránit přírodu před lidskou bezohledností. Lucka a její nejlepší kamarádka Allegra jedou na prázdniny navštívit hvězdné přátele ve Walesu. Kolem se dějí podivné věci – mění se počasí, někdo chytá zvířata do pastí a v prastaré kamenné síni přes noc hoří ohně. Lucku čeká další dobrodružství a s ním i poznání, že z otravných lidí se mohou stát spojenci a ti přátelští mohou být naopak nebezpečnější, než by se člověk nadál...... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: , CPress

Shadows of Magic , 2007

Booky84
09.07.2023 5 z 5

Krásné vyprávění, které se mi líbilo ze všech dílů nejvíce. Škoda, že není další pokračování, protože bych si ho s chutí přečetla. Celá série je čtivá, milá a poučná.

Josh
17.04.2023 5 z 5

Po dlouhé době (1,5 r) se mi konečně dostal do rukou 5.díl této série. Byl stejně jako předchozí skvělý, opět vše v harmonii - přátelství, rodina, hodnoty, kouzla. Tentokrát, jak plyne z názvu, je tady více temna, ale není ho tolik, aby to dětem zkazilo radost z příběhu a vyděsilo je to před spaním:o) Opět krásné obrázky a přání sehnat hvězdný prach:o) Hledáte-li holčičí dárek podívejte se po této sérii.

Linda Chapman
anglická, 1969