Hvězdná znamení

Hvězdná znamení

Odhalení tajemství spokojenosti a sebepoznání. Další kniha slavné autorky, tentokrát ještě obsáhlejší a zasahující všechny oblasti lidského života. Univerzální návod na šťastný život, jehož aspekty autorka léta zkoumá a popisuje. S typickou vnímavostí a vtipem rozšiřuje Linda Goodmanová nejen horizonty astrologie, aby vám pomohla na cestě ke zdraví a štěstí. Rozpomeňte se na zapomenutou harmonii Vesmíru....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32466/hvezdna-znameni-32466.jpg 4.540

Linda Goodman’s stars signs (1988)

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Jota

pedroK

Zase jiný pohled na "esovědy". Pro zajímavost, zamyšlení, coby kdyby. Psáno čtivě, pozitivně a vždy vás vede ke klidu a světlým myšlenkám. Paní Goodman byla skvělá dáma, takovou bych ráda poznala osobně.

Elea
19.08.2017

Zajímavá, čtivá kniha se spoustou námětů k přemýšlení. Vadily mi však odvolávky na budoucí knihy, které autorka již nestihla napsat.

Richisa
11.06.2017

Po přečtení slunečních znamení mě chytila "astrologická vlna" a přečetla jsem i tuto knihu. Ta mi už tak úžasná nepřišla, ale opět byla čtivá a spousta myšlenek v ní byla zajímavá

ayan6909
25.07.2016

Zeptáte-li se mě "znáš lepší knihu?" řeku "ne, tato si to místo obsadila :)"

Anitka.KM
05.05.2016

Knížku mám doma už několik let a jednou za čas se k ní vracím.... je úžasná, moje první z "tohoto soudku", miluju její tajemno mezi řádky, její moudrost a nadčasovost

Karmína
19.01.2012

Od Lindy Goodmanové další skvělá kniha :-)

astrologie

Linda Goodman