Děsivé storky – Kletba egyptské mumie

Děsivé storky – Kletba egyptské mumie https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229572/mid_desive-storky-kletba-egyptske-mumie-229572.jpg 3 18 4

Hororový příběh, ze kterého vám bude zaručeně běhat mráz po zádech, vás zavede do ztracené komnaty jedné z egyptských pyramid, která je plná mumií. Ty jsou však podezřele zachovalé! Jaké záhady pyramida skrývá? A je něco pravdy na tom, že je prokletá?

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Curse of the Mummys Tomb , 1993

sgjoli
05.01.2020 3 z 5

Dospělý čtenář se u této knihy bát rozhodně nebude. Dětský čtenář, pro kterého je kniha primárně určena, možná ano, nedokážu posoudit. Osobně to vnímám jako příjemnou odpočinkovou jednohubku na dlouhý večer. Solidně napsané, čtivé, celkem napínavé. Ale jelikož už dávno nejsem cílová skupina, nedokážu hodnotit plným počtem.

hippiesak
08.06.2018 4 z 5

pro děti... byl jsem v Káhiře před pár lety a teď při čtení knihy podruhé :)
R.L.Stine je známý převážně díky sérii Stopy Hrůzy. Toto je ovšem dětská kniha. Pro mladé špunty to ale musí být dobrá jízda :)

sunkasmakem
10.03.2018 4 z 5

Upřímně mi tento žánr knih nebyl nikdy nijak sympatický. Mumie, scifi, duchové, atd.
Každopádně tato knížka byla napsaná moc hezky, doporučuji vyzkoušet, i když "na ni možná nejste".

lulu28501
12.02.2016 odpad!

Přečetla jsem to ale upřímně mě to moc nebavilo,a vůbec mi to nepřišlo ani trochu děsíve.
A to sem srab.

Robert Lawrence Stine