Hurvínkův Rok

Hurvínkův Rok https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95583/hurvinkuv-rok-95583.jpg 5 18 3

Byli jsme - a je nás pět, obešli jsme celý svět. Bavíme dospělé i děti téměř jedno století. Jsme rádi, když se smějete, tak naváhejte a čtěte: právě teď 12 povídek a k tomu 6 komiksových příběhů. Vaši kamarádi Hurvínek, Mánička, teta Kateřina, Spejbl a Žeryk

Naďa2411
29.11.2023 5 z 5

Adventní čas je čas pohádek. Dřevěné postavičky: nezbedný Hurvínek, naivní Mánička, chytrá teta Kateřina, poblázněný Spejbl a věrný pejsek Žeryk, mě provázely celé mé dětství. V této aknize jsem si připomněla rošťárny této "rodinky". Věřím, že tyto postavičky jsou nesmrtelné a budou provázet další a další generace. vždyť jsou naším národním pokladem.

Kontryhelka
28.01.2023 5 z 5

Hurvínek a jeho nejbližší jsou loutková klasika a vždycky si najde své čtenáře a diváky. Bez Hurvínka si nedovedu představit dětství. Krásné a velmi vtipné a zároveň laskavé příběhy divokého Hurvínka, trpělivého a trpícího taťuldy, laskavé tety Kateřiny a milé kamarádky Máničky a samozřejmě psa Žeryka. To je tým, který baví mnoho generací dětí i dospělých a vždy si své místo na Slunci umí vydobýt.

majík1
05.07.2016 5 z 5

Kniha líbila jak mě tak dětem