Hrob mé sestry

Hrob mé sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292735/bmid_hrob-me-sestry-1QL-292735.jpg 4 450 146

Tracy Crosswhiteová série

Tracy Crosswhiteová, detektiv seattleské policie, strávila dvacet let v pochybnostech a otázkách, co se doopravdy stalo s její sestrou Sarah. Opravdu ji znásilnil a poté zabil Edmund House, recidivista žijící ve stejném městě, který byl za tento zločin odsouzen? Tělo se ale nikdy nenašlo. Co když vše bylo ještě jinak? Případ byl sice uzavřen již před lety, ji se ale s výsledky vyšetřování nikdy nesmířila. V Housovu vinu prostě nevěří. K zásadnímu obratu dochází v okamžiku, kdy je nalezeno tělo Sarah. Tracy je odhodlaná odhalit pravdu stůj co stůj, ale temná a dlouho utajovaná tajemství, která vyplouvají na povrch, Tracy vystavují smrtelnému nebezpečí…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Jota

My Sister's Grave , 2014

rode
09.07.2019 5 z 5

Je opravdu škoda, že tak skvostný a promyšlený příběh u kterého se mi tajil dech skončil v levných knihách. Nicméně, kdyby tam neskončil, tak bych se s knihou neseznámila.
Tracy se snaží přijít na to, co se doopravdy stalo její sestře, jejíž tělo se našlo po dvaceti letech a v případu je mnoho nejasností. Je ale dobré otvírat staré křivdy? Myslím, že se to nevyplácí, ale čtenáři posoudí sami.
Knihu doporučuji.

AkiKagami
20.06.2019 4 z 5

Nejspíš jsem očekávala hodně. Těšila jsem se a maličko zklamání. První část byla tak trošku nudná a také jsem se občas musela vracet, abych věděla, co je minulost (a hlavně jak stará minulost) a co přítomnost. Ale druhá část už byla dobrá. Ta mě bavila více. Celou tu dobu jsem tušila, jak to bylo, nebo spíš, kdo je vrah. Ale líbilo se mi, jak postupně k tomu došli. Jsem ráda, že ty dva se dali dohromady. Už od začátku se mi oba líbili a já si je oblíbila. A také se přiznám, že tam byly chvíle, kdy jsem se málem rozbrečela (jsem citlivka), ale na plný počet hvězdiček to není. :)

Leena
02.06.2019 3 z 5

Přečetla jsem za dva dny, ale thriller to tedy rozhodně nebyl, označila bych to za detektivku, chvílemi jsem se i nudila, ale ten konec vše napravil. I když podruhé už bych asi nečetla.

DarekDevil
28.04.2019 5 z 5

Četl jsem v originále a moc se mi to líbilo. Dobře vystavěný a napínavý thriller.

Fixa08
24.04.2019 3 z 5

Konec byl super, ale jinak docela nuda, víc jak na 3* to prostě není.

Anténa1991
27.01.2019 5 z 5

Pecka! Na tenhle skvost jsem narazila v levných knihách a musím uznat, že za málo peněz hodně muziky. Do děje jsem se vžila prakticky hned a nemohla jsem nad ní přestat přemýšlet ani během dne. Určitě doporučuji.

bartoma
23.01.2019 3 z 5

Neurazí, ale ani nenadchne. Oddychové, ale místy nudné čtení. Měla jsem zmatek v osobách, podle mě bylo i pár osob nadbytečných. Proto jen 3 hvězdy.

Vesina
23.01.2019 4 z 5

Než jsem se do toho dostala, chvíli to trvalo .... ovšem závěr byl šokující !! Pro mě oddechovka, ale rozhodně dobrá !!

Roubas
06.01.2019 5 z 5

Hrob mé sestry je jedna z nejlepších knih, kterou jsem četl v rámci žánru thrilleru a detektivky. Má plastické postavy, kouzlo amerického maloměsta se všemi klady, zápory a strašáky pod postelí. Navíc výborně funguje jako právnický thriller a na konci jako dechberoucí survival thriller ve sněhové vánici, ze kterého běhá mráz po zádech. Bez chybičky a doufám, že je na cestě překlad další knihy tohohle šikovného pána.

lucie2371
01.01.2019 3 z 5

Kniha je spíše oddechovou detektivkou a ne thrillerem jak píší na obalu knihy.
Za mě trochu zklamání. Kniha je nezáživná, až na nějakých 70 posledních stran, což je ze skoro 400 stránek opravdu málo :/
Za nečekaný konec dávám 3 hvězdičky.

BariEli
26.11.2018 4 z 5

Dlouho jsem váhala. Tři nebo čtyři hvězdy? Ze začátku to vypadalo spíše na 3, nešlo mi začíst se. Ale nakonec se to rozjelo a já jsem ráda, že jsem knihu neodložila.

Silwinka87
13.11.2018

Knížka jako celek byla spíš slabší,žádné převratné dílo,ze kterého bych byla unešená.
Na druhou stranu,se vážně dobře četla.Za dva dny jsem měla dočteno..Neurazí nenadchne..Zlátá střední cesta..

orinka3
21.10.2018 4 z 5

Velmi napínavé a živé. Konec překonal veškeré mé očekávání. Protože byl docela jiný, než jsem si představovala a postavil všechno na hlavu, ubírám hvězdičku. Opravdu se mi nelíbilo, že veškerá snaha Tracy takhle podivně skončila.

jaruva
21.10.2018 5 z 5

Čtivě napsáno, napínavé od začátku do konce. Kdy autorovi u nás vyjde další kniha?

beruska
24.08.2018 5 z 5

Poutavý příběh plný napětí a akčních scén. Pan spisovatel umí zaujmout, škoda, že u nás vyšla pouze tato kniha, určitě bych si ráda přečetla další... Třeba se jednou dočkám :) ...

terka95
20.08.2018 4 z 5

Pomalejší, trochu nudnější rozjezd na 3*, ale poslední třetina knihy mě chytla a překvapila, takže nakonec 4* :) Moc se mi líbilo zasazení do krásné washingtonské krajiny a prostředí.

pifffka
31.07.2018

Nic moc převratného. Příjemné nenáročné počtení do letních veder.

oolinkaa
09.07.2018 1 z 5

Ač mám thrillery velmi ráda, ale vůbec mě to nebavilo, kniha mě nevtahla do děje. Kniha byla odložena a nedočtena, bohužel..

Ráčkajda
07.07.2018 4 z 5

Detektivky jsem četla rozhodně lepší, ale musím uznat, že i tak se mi to četlo dobře. Taková příjemná oddychovka.

L.Helena
27.06.2018 3 z 5

Nevím proč, ale nějak mě tato detektivka nevtáhla do děje.

tajemství

Robert Dugoni
americká, 1961
2023  86%Její poslední výdech
2022  83%Hrob mé sestry
2023  88%Rudí jezdci
2024  87%Dívka v pasti

Kniha Hrob mé sestry je v