Hrob mé sestry

Hrob mé sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292735/bmid_hrob-me-sestry-1QL-292735.jpg 4 457 148

Tracy Crosswhiteová série

Tracy Crosswhiteová, detektiv seattleské policie, strávila dvacet let v pochybnostech a otázkách, co se doopravdy stalo s její sestrou Sarah. Opravdu ji znásilnil a poté zabil Edmund House, recidivista žijící ve stejném městě, který byl za tento zločin odsouzen? Tělo se ale nikdy nenašlo. Co když vše bylo ještě jinak? Případ byl sice uzavřen již před lety, ji se ale s výsledky vyšetřování nikdy nesmířila. V Housovu vinu prostě nevěří. K zásadnímu obratu dochází v okamžiku, kdy je nalezeno tělo Sarah. Tracy je odhodlaná odhalit pravdu stůj co stůj, ale temná a dlouho utajovaná tajemství, která vyplouvají na povrch, Tracy vystavují smrtelnému nebezpečí…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Jota

My Sister's Grave , 2014

Ráčkajda
07.07.2018 4 z 5

Detektivky jsem četla rozhodně lepší, ale musím uznat, že i tak se mi to četlo dobře. Taková příjemná oddychovka.

L.Helena
27.06.2018 3 z 5

Nevím proč, ale nějak mě tato detektivka nevtáhla do děje.

lee5747
14.06.2018 5 z 5

Do této knížky jsem se rychle začetla, moc mě bavila. Příjemné hlavní postavy, do kterých se dá snadno vžít, jsou skvělé. Rozhodně doporučuji a chystám se na další autorovi díla.

Heli20
12.06.2018 5 z 5

Wow,přesně tímto stylem napsané knihy miluji. Napětí,hluboce propracovaný příběh, čtivé, sympatické hlavní postavy. Přiznám se, že jsem si i hodně poplakala.Přečetla jsem tuto knihu jedním dechem a všem vřele doporučuji!

dominika2585
30.04.2018 5 z 5

Přesně takové příběhy miluju. Sympatická vyšetřovatelka Tracy, ještě sympatičtější právník/kamarád z dětství, a tragédie, která zasáhla celé město. Napínavé od začátku dokonce, průběh vyšetřování nutí člověka uvažovat nad tím, jestli je pachatel opravdu vinný či ne. Doufám, že se u nás brzy objeví další díly.

Hope80
21.04.2018 3 z 5

Do půlky knihy to bylo klidné pomalé čtení, ale poté se knížka rozjela. Nějak jsem tušila kdo to celou dobu udělal.

ivdol
17.04.2018 5 z 5

Exelentní! Velká škoda, že česky zatím nevyšly další díly.

Tabby
05.04.2018 4 z 5

Jedna z výborných detektivek na které jsem narazila.
Kniha mě ani na okamžik nenudila a měla perfektní spád. Dalo se jen číst, číst až jsem zjistila že už mám jen pár stránek do konce.
Moc se mi líbila ta část se soudním procesem a úplně jsem při něm hádala kdo to nakonec udělal a jak.
Konec byl strhující třešničkou na dortu kdy to celé hezky vyvrcholilo a vše se vyjasnilo.
Budu doufat že autor ještě něco vytvoří a já se k němu budu moci vrátit a opět si od něj něco přečíst . :)

Colletka
11.03.2018 3 z 5

Při čtění knihy jsem se cítila jako na horské dráze. Začátek super, střed byl slabší a zbytečně zdlouhavý, konec knížky jsem hltala jedním dechem. Zajímavý námět a překvapivé zvraty.

Mischone
10.02.2018 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, která vás překvapí jiným způsobem než jste zvyklí. Atmosféra mě pohltila při každém popisu okolí, cítíte ledovou zimu a vítr když do města přichází bouře či hmatatelné napětí a šepot lidí v soudní síni. Kniha si mě našla v knihovně sama a musím ji doporučit dále, určitě stojí za to si ji přečíst :)

AlenaF
29.12.2017 5 z 5

Svižné, napínavé, nenudila jsem se. Doporučuji.

Květ
09.12.2017 4 z 5

Fajn detektivka, prvních 300 stran plyne v pomalejším (ne však nudném!!) duchu, na posledních 100 stránkách už kulminuje napětí, příběh dostává spád a nutí vás hltat stránky. Líbilo se mi spojení dvou časových linek i právnická část. Tohle není knížka, která posadí člověka na zadek, ale rozhodně příjemné počtení, po další autorově tvorbě bych určitě ráda sáhla i v budoucnu.

Lukana82
27.11.2017 4 z 5

Tak tohle bylo něco pro mě. Skvěle se četla. Napínavý závěr, doporučuju.

Len2očka
31.10.2017 4 z 5

Zajímavě napsaná knížka,četla se svižně,bavila mě.

Artep25
23.10.2017 5 z 5

Trochu Grisham,trochu Connelly. Tam někam bych zařadila tuto knihu .Četlo se to pěkně svižně a nenudila .Nebylo tam žádné místo ,kde bych se pracně musela prokousávat.Možná konec bych udělala jinak a jiný ,ale dávám pět .

sabca
18.08.2017 4 z 5

Detektivka, která se moc pěkně četla od začátku do konce. Rouzulení, které bylo na konci jsem vůbec nečekala. Stojí za přečtení

hruskovalucie93
04.08.2017 5 z 5

Perfektní detektivka.

Calibra
02.07.2017 4 z 5

Příjemná detektivka, četla se sama. Vraha jsem netipovala. Trochu mě mrzelo, že Tracy nevyšetřila zločin ve své práci. Třeba se dozvíme v dalším pokračování, jestli u nás vyjde....

BlankaTr
25.04.2017 4 z 5

Tato detektivka mě velmi mile překvapila. Na začátku byla napínavá, až tak, že jsem ji četla už u snídaně a pak kručení žaludku mi připomnělo, že bych měla vařit oběd. Prostřední část trochu slabá a nudná, ale hodně mi toho vysvětlila. Dokonce se našel čas i na nějakou tu romantiku :) Tušila jsem kdo je vrah, takže konec pro mě nikoliv překvapující ......

rybizka
06.02.2017 3 z 5

Celkem dobrá detektivka,která má slibný začátek,zdlouhavý prostředek,akční konec.

tajemství

Robert Dugoni