Tetování za trest

Tetování za trest https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522640/bmid_tetovani-za-trest-5Bx-522640.png 4 191 191

Hřiště lásky série

< 3. díl

Žhavý román od české autorky o prohrané sázce, která nakonec vede ke štěstí, o tom, že i silní hráči rugby se něčeho bojí a že drobné dívky naopak dokážou být mimořádně silné a statečné. Henry: Já musím být úplnej debil. Jen tak se dá vysvětlit, proč jsem se vsadil. Jeden by řekl, že jsem si dost zavařil, a byla by to pravda, protože tentokrát jsem se nechal vyhecovat k tomu, z čeho mám fakt hrůzu. Ale kdybych z toho vycouval, nepoznal bych Yumiko… Yumiko: Trvalo šest let, než se mi na Zélandu začalo dařit! Vystavuji v galerii a můžu tetovat vlastní klienty, tak proč se muselo všechno tak zamotat? Sotva potkám Henryho, rugbistu s božím tělem a skvělým smyslem pro humor, tak za mnou musí zamířit moje rodina. Moje neuvěřitelně problematická japonská, tradiční rodina!... celý text

lusitta05
17.11.2023 3 z 5

Fajn séria, namakaní športovci s krásnymi telami, a ich partnerky a celá športová rodina, vydarené čítanie. Síce títo dvaja za tú krátku dobu, bolo to akési príliš rýchle a jednoduché.

bezzink
14.11.2023 3 z 5

Uf diky Zomy, ze nejsem jedina, co musi dat max 3 hvezdy. Napsala si to absolutne presne tak, jak to citim i ja. Fakt do puntiku. Vubec nechapu tady to celkove hodnoceni. Za me to presne bylo az moc jednoduche a v podstate bez deje, bez chemie, podivne slovni interakce. Vubec mi k sobe ti dva nesli a zase mi prislo, ze si nejak poradne ani nerozumneli v komunikaci (skoro podobne jako Jack a Riley, i kdyz tam to bylo o dost horsi).
Tento pribeh se zkratka odehraval jenom na povrchu, bez hloubky, bez vetsich emoci, nic se tam vlastne nedelo a najednou byl konec.
Uvidime, co prinese dalsi dil, pokud je v planu.

Jita160
14.11.2023 5 z 5

Úplně má první knížka od této skvělé české spisovatelky a rozhodně nebude poslední. Nalákala mě hlavně obálka knížky, protože to se vážně povedlo.
Bylo to tak svěží, zajímavý ,poutavý ,humorný a velmi jemný čtení.
Japonská kultura je pro mě hodně vzdálená ,ale přesto velmi vzrušující. Jejich zvyky ,víra a hodnoty jsou pro nás evropany tak nepochopitelné a někdy až nenormální. Děkuji za tento krásný příběh lásky okořeněný taterským uměním,které velmi obdivuji.
Být mladší tak jsem jako obrázek :-D:-D:-D

miloslava3256
13.11.2023 5 z 5

Opět jsem se skvěle nasmála. Sérii Ragbistů jsem si hooodně užila. Do třetice opět kniha orientovaná humorem a vážně skvělým. Kapitoly s okénkem do minulosti s postupným odkrýváním co se vlastně stalo krásně vytváří příběh do kterého se zakousnete a nepustíte. Nemám co dodat, skvělý příběh, vykreslené postavy a o bílky knih jsou taky výborný. Jen tak dál!!

EvikU.
02.11.2023 5 z 5

Takhle si představuji ideálně napsané romantické knihy. Postupné oťukávání, vtipné situace, nakonec i láska a sex. Autorka má svůj osobitý styl psaní, který mi k tomuto žánru vyhovuje. Její kniha může mít kolik chce stran a já ji stejně dám na jeden zátah.

Hlavní hrdinka Yumiko se do Nového Zélandu přestěhovala z Japonska, protože jí otec nedovolil studovat a dělat svoji kariéru. Zamlouvalo se mi ukázky, jak to stále mají ženy v Japonsku. Vše se točí kolem chlapa a ony smí být jen skvělou manželkou a dokonalou matkou. Na osobní a profesní život mohou zapomenout.

A pak tu máme Henryho, dalšího hráče z týmu. Který ač nabušený svalovec má jednu svou slabinu, bojí se jehel. Tak se seznámí s Yumiko. Yumiko totiž má tetovací místnost spolu s Drewem, který ji pomohl v začátcích.

Líbí se mi prostředí, do kterého je kniha zasazená, pokaždé jiné téma. Tato série se musí snad líbit i těm, kteří tento žánr nečtou. :)

Okrajově se setkáváme i s dalšími hráči a jejich partnerkami. Takže máme přehled jak je na tom Jack a Riley i Lily a Alek. Já jsem si tuto sérii zamilovala. Oblíbila jsem si, jak spolu všichni drží, jak si jsou oporou.Ještě tam pár členů je, bude pokračování?

cajakniha
01.11.2023 5 z 5

Celá série Hřiště lásky je skvělá a já jsem zvědavá, o kom bude další díl.

Co se týče Henryho, je to kus chlapa, který mi opět přirostl k srdci. Líbí se mi neustálé pošťuchování s chlapy z týmu a i se mi líbí, jak mu všichni říkají Baby.

Yumiko mi bylo chvílemi šíleně líto, její dětství muselo být šílený a rozhodně bych to nikomu nepřála. A ten její odchod z Japonska byl opravdu neskutečný, nechápu, kde tu odvahu vzala.

Chemie mezi Yumi a Henrym byla hmatatelná a jejich vztah jsem si moc užila. A Henryho strach se mi taky moc líbil.

Miluju postavy z předchozích dílů a jsem ráda, že jsme se jich také mohli nabažit.

Kniha mi byla zaslána v rámci spolupráce s autorkou a gradou.

MAU256
31.10.2023 5 z 5

Třetí díl série a jak už je v komentářích uváděno, s nádhernou obálkou. Henryho jsem si zamilovala, byl bezprostřední, upřímný, vztah k dětem - dokonalost sama. Yumi jsem obdivovala za její odvahu. Strašně se mi líbilo, jak jí maminka oslovovala "Yumíčku". Autorka zde pár kapitolami zabloudí i do minulosti, abychom se dozvěděli, jak a proč... Díky za epilog, jsem ráda, že se maminka nakonec odhodlala a dokázala to. Knížky od této autorky mohu jen doporučit.

knihomolkaJani
29.10.2023 4 z 5

Vím, říká se nesuď knihu podle obalu... Jenže tahle obálka? Nádherně barevná, ale vyvážená a přitažlivá - Takže knihu potřebujete mít doma už jen proto, aby vám zdobila knihovnu! Musím pochválit nejen obálku, ale celé grafické zpracování zaslouží obdiv! Je za tím opravdu hodně práce.

Chvilku mi trvalo, než jsem se do příběhu začetla, ale pak už to nešlo odložit. Z počátku mi ani postavy dohromady moc nešly..
Spicy scén je zde opravdu pomálu.. Ale když už je, tak to je úžasná souhra dvou těl.. V tom se mi k sobě naopak postavy hodily..

Tetování za trest je již 3. díl ze série Hřiště lásky. Tentokrát zde máme hlavní postavy jménem Henry a Yumiko.
Henry je bůh! Okamžitě jsem si ho oblíbila a zatím je mému srdíčku nejblíže.. A jeho vztah k dětem? Ach... "Kroutila jsem hlavou nad tím, jak může být dospělý chlap tak neuvěřitelně bezstarostný."
Tatérka Yumiko je kapitola sama pro sebe Na první pohled je to tvrďačka, která si svůj život vybojovala, ale její vztah s rodinou je velmi složitý. Máme zde i pár kapitol z minulosti, které nám problematiku osvětlí. V tom mi jí bylo trochu líto.. "Nádherná, šikovná a vtipná.. Smrtelná kombinace."

Příběh je psán Ich formou a postavy se zde střídají ve vyprávění. K čivosti přispívají i kratší kapitoly a svižný děj. S každým dílem je série čtivější. U knihy jsem se velmi nasmála (například jejich seznámení a první rande), ale i plakala dojetím..
V místech je děj trochu táhlý (jako celku to ale neubralo na čtivosti) a naopak konec je ukončen velmi rychle..

biki
29.10.2023 4 z 5

Tento třetí příběh ze série není zdaleka tak emocionálně náročný jako ten předchozí. Souhlasím s předchozími komentujícími, že je jemnější, s věrohodnějším rozvíjením vztahů mezi oběma hlavními hrdiny. Henry i Yumiko jsou opravdu přesvědčivě vykreslené sympatické postavy, které si nemůžete nezamilovat. V knize je také víc zábavných a vtipných momentů oproti předchozím a také naznačený střet různých kultur. A možná právě zde bych přepokládala ještě o něco dramatičtější zápletku a větší komplikace ze strany rodiny Yumiko. V každém případě se však jedná o dokonale relaxační čtení, i když k úplné spokojenosti mi přesto něco málo scházelo.

JanaDor
20.10.2023 5 z 5

Tento díl byl jemnější a více reálnější. Poznávání a oťukávání hlavní dvojce bylo takové normální. Věřila bych, že se to může stát. Erotiky zde bylo jemně a moc se mi líbilo, že byli k sobě upřímní. Když si něčím nebyli jisti, tak si to řekli. Žádné já jsem si myslel/a. Na některých knižních postavách mě štve, že si něco myslí a neřeknou to nahlas, aby si ověřili, že je to pravda. Toto je časté i ve skutečnosti.

MamaKnihomolka
18.10.2023 5 z 5

Třetí díl série Hřiště lásky od české autorky a musím říct, že je to lepší a lepší. První díl (Haka za lilii) jsem hodnotila jako průměr, druhý (Tanec za odpuštění) se mi líbil víc a tak jsem hodnocení zvedla na čtyři hvězdy a tento? Tento je za mě nejlepší a musím hodnotit všemi pěti.
I obálka se mi u tohoto dílu líbí nejvíc. Je taková vymazlenější a propracovanější.

Kromě toho, že se kniha hrozně moc dobře četla, mi také obě hlavní postavy byly moc sympatické. Bavili mě, usmívala jsem se a uchechtávala u jejich rozhovorů nebo myšlenkových pochodů Henryho.
Yumiko jsem si hrozně oblíbila. Jak byla silná, ale zároveň hrozně zranitelná a já ji moc fandila.
Henry se mi zas líbil v tom, že dokázal přiznat své slabiny, protože nikdo není dokonalý a i chlap jak hora se může něčeho bát.

Tím se dostávám k tomu co se mi líbilo úplně nejvíc. Přirozenost a reálnost charakterů postav. Ať už chování, postoj k životu nebo i sex. Konečně jsem si v knize užila sex, který se může opravdu dít. (Teda... Aspoň z mého pohledu) :D

Konec jsem čekala sice trošku víc vyhrocený a pro Yumiko ne tak jednoduchý, vzhledem k tomu jaký měla vztah s rodinou, ale ani to mi požitek z knihy nijak nezkazilo.

Celou sérii doporučuji čtenářkám, které mají rády originalitu, rády se u knihy zasmějí i dojmou, hledají nenáročné čtení a milují svalnaté sportovce.

Paja.92
17.10.2023 4 z 5

Příběh Henryho a Yumiko mě vtáhl hned od první stránky. Mohl za to jednoduchý styl psaní a humor, kterým je prodchnuta celá kniha. Líbila se mi romantická linka, která působila přirozeně – počáteční oťukávání a nejistota, kterou si projdou na začátku vztahu všichni, byla dobře popsaná.

Důvodem, proč jsem sáhla po této romantické knize, byl originální námět. Střet kultur je vždy zajímavý a dodává knize úplně jiný nádech. Proto jsem byla trochu zklamaná, že příběh Yumiko nebyl více propracován – tím myslím její kulturu a zvyky, které jsou od těch našich velmi odlišné. Kvůli tomu mi připadala její linka méně uvěřitelná a svým způsobem plytká. Předpokládám ale, že je to tak napsané schválně. Kniha je v první řadě nenáročná oddechovka, takže hlubší psychologické sondy (nebo dramata) by působily nepatřičně.

Zkrátka a jednoduše. Je to svižné, jednoduché a vtipné. Ideální na večer, když chcete vypnout a zatoulat se do světa plného pořádných chlapů se smyslem pro humor.

@knihozroutka_eleanorcorvin

Knihomol_ka
16.10.2023 4 z 5

Věděli jste, že tohle je opět dílo české autorky ? Já tedy ne a byla jsem mile překvapená. Strašně mi sedl styl psaní autorky. Mělo to vše co od příběhu očekávám. Humor tady vede ve všech příčkách. Byly tady i pikantní scény, které byly hezky napsány.

Samotný příběh se mi líbil. Henry je takový medvídek. Je to hráč ragby, který se bojí jehel. Prohraje sázku a musí se nechat potetovat. Dokonce je i zahradník! Do hráče ragby bych to vážně netipovala.

Yumiho je velmi vtipný člověk, se kterým se nebudete absolutně nudit! Já se do ní úplně zamilovala. Je to tatérka, ale taky velmi nadaná umělkyně.

Chemie mezi hlavními postavami byla naprosto přirozená. Proto se mi tento romantický příběh tak moc líbil. Mohu jen doporučit. Bylo to oddechové a humorné.

Knihomolka97
02.10.2023 5 z 5

Tentokrát tady máme v hlavní roli Henry a Yumiko.
Jejich příběh se vyrovnal Hace, opravdu moc se mi líbil. Měla jsem možnost ho betovat, teď po nějaké době jsem ho přečetla znovu a jsem stále stejně nadšená.
Henry je velký sympaťák, gentleman, sportovec, který se bojí jehel, ale když prohraje sázku, musí se nechat tetovat. V tetovacím salonu se seznámí právě s Yumiko neboli Yumi.
Yumi je též moc sympatická hrdinka, která se dokáže spolehnout sama na sebe, je nadaná a jde si za svým snem.
Díky flashbacům máme možnost poznat její rodinnou situaci, která není ideální. Její otec má velmi zastaralé názory.
Mezi Henrym a Yumi to jiskří, jejich sbližování je moc pěkné, uvěřitelné, nechybí i nějaké to nedorozumění a vážně vtipné momenty. Chválím i povedené žhavé scény.
Trešinkou je to, že autorka nezapomíná i na páry z předchozích dílů a my máme možnost sledovat, jak si dále žijí.
Mám samozřejmě adepta, o kterém bych chtěla číst, kdyby byl další díl Hřiště lásky. Uvidíme, co si pro nás autorka připraví.

hana1039
01.10.2023 5 z 5

Rozhodovala jsem mezi 4 a 5, nakonec jsem to vyřešila šalamounsky :-)) 4 hvězdičky za příběh a 1 Henrymu za velkou odvahu překonat sám sebe ze strachu z tetování :-)) tyhle,,haka příběhy,,jsou skvělé na relaxaci a těším se na další vývoj dalších hráčů :-)) !!!

mmmisulka.r
30.09.2023 5 z 5

Třetí díl série Hřiště lásky mě vůbec nezklamal. Příběh dalšího hráče ragby, tentokrát Henryho. Henry je opět chlap se srdcem na pravém místě, který se, ale, vztahy moc netrápí. Nemá na ně čas, účinnější je zaplatit si společnici. Jenže to platí do té chvíle než se seznámí s Yumiko. Maličkou Japonkou, která žije na Novém Zélandu už šest let. Yumi je možná o pár desítek centimetrů menší než Henry, ale rozhodně se o sebe umí postarat. Je to houževnatá krásná ženská.
Střet dvou odlišných kultur. Profi hráč ragby a zahradník v jednom. Taterka a umělkyně s přísným otcem za zády. Tolik odlišností, ale srdce si poroucet nedá.
Autorce se opět povedlo napsat krásný romantický příběh, který, stejně jako ty předchozí, pohladí na duši. Je to čistokrevná romantika s příjemnou dávkou jiskření.
Tato série se řadí mezi mé nejoblíbenější a budu na ni velmi ráda vzpomínat. A taky budu tiše doufat, že tenhle příběh nebude poslední. Prosím
Miluju ten svět, miluju ty příběhy, miluju autorcin cit a styl. Za mě TOP série

veronika3699
24.09.2023 5 z 5

Můj nejmilovanější díl celé série. Autorčin styl psaní miluji a každá knížka je lepší a lepší.

Jenny46
24.09.2023 5 z 5

I když 1 díl se mi líbil jednoznačně více, ale i tak jsem si příběh užila. Autorky styl mi sedí, čte se dobře. Malinko 2 díl pokulhává jinak vydařená série, doporučuji

AliceTief
18.09.2023 5 z 5

Určitě povedený díl, srovnatelní s 1 dílem, ta dvojka se moc nepovedla, ale Henry a Yumi jsou opravdu dobrá dvojka, čtení mě moc bavilo.

havrmoni
17.09.2023 5 z 5

První díl byl úžasný a tohle mu šlape na paty. Nebýt ve dvojce to zblbnutí hl. hrdinky, tak jsou celkem srovnatelné všechny díly.