Hriech prvej noci

Štvrtý román našej najúspešnejšej autorky historických romancí opäť prináša pútavý príbeh plný vášne, lásky a intríg, odohrávajúci sa na stredovekom Slovensku. Keď sa zhýralec Gabriel de Richnau ožení s Kristínou, nevlastnou dcérou vypočítavej vdovy Eufrozíny, ide mu len o to, aby splnil otcovu poslednú vôľu a získal rodinný majetok. Ani len netuší, akú osudovú úlohu zohrá táto krásna mladá žena v jeho živote......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/91_/91352/hriech-prvej-noci-91352.jpg 4.480
Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno:, Slovenský spisovateľ

Kniha Hriech prvej noci

martina5069

Čtyři hvězdičky si kniha určitě zaslouží, byla to krásně čtivá romance o dvou ztrápených duších. Někdo tu psal komentář, že mu kniha připoměla popelku a já musím souhlasit. Byla to pro mě první kniha od této autorky a jsem si jistá, že určitě né poslední.

IrennCasman
12.10.2018

Smutný příběh dvou milenců, které osud zkouší. Nemohu si pomoci, ale trochu mi to připomínalo Popelku. Smrt otce dívenky, zlá macecha, rozmazlená dcera, psychicky týraná "Popelka". Každý však dostal, co si zasloužil. Mám ráda spravedlivé konce. Jen škoda, že měl tento román tak málo stran. Myslím, že některé okamžiky v životech hlavních hrdinů, by stálo za to rozvést trochu více. Jinak musím knihu hodnotit velice kladně. Určitě stojí za přečtení.

18.09.2018

Mé první setkání s Janou Pronskou. Knížka mě nadchla, nečekala jsem, že tato historická romance bude taková pecka. Určitě si půjčím další knížky, pokud budou v knihovně k dispozici, ale spíš si je koupím do své knihovničky.

Fizulka71
28.07.2017

Moc pěkná krátká historická romance. Skvělá věc na dovolenou nebo deštivé podzimní dny. Děj rychle plyne, autorka se vyhýbá dlouhým popisům a vysvětlováním, její styl vyprávění strhne, nemohla jsem se odtrhnout do dvou do rána. Ráda si čtu slovenské knihy, udržuju si tak v povědomí tento jazyk, který je našemu tak moc podobný, navíc se mi vyjadřování autorky v knihách líbí, je takové zvláštně neotřelé. Vřele doporučuji na odpočinkové čtení. Užijte si ho!

16.07.2017

Tohle bylo trochu mimo odlišný od toho, co normálně čtu, ale i přesto nelituju toho, že jsem se do čtení vrhla po hlavě a moc se mi to líbilo.

RADIN
09.06.2017

Krásny príbeh,kniha je skvelo napísaná.

pavlinkaa
24.08.2016

Moc hezká kniha, čtení pro romantické duše. Mě se příběh líbil.

evca7271
11.06.2016

Kniha se me moc libila.Odpocinkova cetba a mistama napinave hlavne jak to dopadne se synem,jestli to prezije.