Hrebeňom Nízkych Tatier - Traja vlci horou

Hrebeňom Nízkych Tatier - Traja vlci horou https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466604/bmid_hrebenom-nizkych-tatier-Bkt-466604.png 4 3 1

Za 4 dni peši viac ako 100 km, cez 5000 metrov stúpania a klesania, ale hlavne kopec srdcových a veselých zážitkov. Šialený výlet z Telgártu do Donovál troch nerozlučných kamarátov, hudobníka Juraja „Ďurikesa“ Hnilicu, poetu a speváka Janka Martona a spisovateľa a hudobníka Pavla „Hiraxa“ Baričáka plný humoru, bláznovstiev, ale aj ťažkostí a bolestí. Všetko to začalo nevinne – Ďurikes kamošom napísal správu, že dostal geniálny nápad: „Pôjdeme do lesa!“ Znelo to uletene a nevinne a nakoniec sa to zmenilo na nezabudnuteľnú túru. Hirax sa rozhodol, že z toho napíše svoj prvý slovenský cestopis.... celý text

Ďumbierka
18.04.2021 5 z 5

Túto útlu knihu prečítate relatívne rýchlo :) .

Aj mne, pomelej čitateľke, to zabralo len pár hodín a rozdelila som si to na oddychové poobedia.

V knihe sú naozaj nádherné fotografie našej slovenskej prírody.

Kochala som sa vždy, keď bol na stránke nejaký obrázok - teda často :)

Kniha je príjemný, oddychový zážitok. Srší vtipom, úprimnosťou a pohodou.

Traja chlapi na potulkách Nízkymi Tatrami. Čo to zabudnú, postrácajú, sem-tam zablúdia.

Často som sa chechtala nahlas a v pamäti mi zostane mnoho príhod...tá s domácim repelentom, ktorý sa rozlial v batohu, :D jaj.

Dobré čtivo a veľký relax.