Smlouva s ďáblem

Smlouva s ďáblem https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515262/bmid_smlouva-s-dablem-SPJ-515262.jpg 5 241 46

Možná není ďábel, ale pracovat pod ním je pro mě peklo. I když je to jen na šest týdnů. Hayes Flynn je arogantní blbec známý především svou zálibou ve skotské a ženách, přičemž si s žádnou neužije víc než jednou. Je to ten poslední člověk, pro kterého bych chtěla pracovat, jenže má tvář, od níž nedokážu odtrhnout oči, a čím déle jsme spolu, tím těžší je ho nenávidět. Pod tím samolibým zevnějškem se totiž skrývá zraněné srdce. Jedna moje část mu ho chce zahojit… Ale dokážu to, aniž bych si přitom zlomila to své?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Deal with the Devil , 2021

miloslava3256
01.10.2023 4 z 5

Milí jemný příběh, oba si nesou jisté jizvy a postupně se daří u nich bortit zdi, co mají postavené před zklamáním. Velké plus, že k sexu došlo až ve 3/3 knihy.

Milá knížka na víkend, nic náročného, konec nakonec vzatý trochu rychleji, ale v pohodě

monika0181
30.09.2023 5 z 5

Čekala jsem klasiku nenáviděný šéf a nakonec oblíbená asistentka. No velmi zjednodušeně by se to tak dalo i říct. Ale příběh Vás nadchne a pohltí. Není úplně předvídatelný, jak bych čekala. Tali a její špičkování se mi moc líbilo. Na druhou stranu mě moc mrzela její nechápavost, že by jí mohl Hayes milovat. Není to úplná oddechovka, ale není náročná. Závažná témata obsahuje, ale vysloveně Vás nenutí je řešit, čte se to moc příjemně. Tak mě chemie mezi Tali Hayesem pohltila, že jsem knihu přečetla na jeden zátah a z hrůzou zjistila, že na další díly musíme čekat do příštího roku. Určitě si dávám autorku do oblíbených a další knihy si ujít nenechám.

anna7852
28.09.2023 5 z 5

Tak tohle se mi líbilo ,skvěle napsané a hodně jsem se i nasmala. Za mě tam nic nechybělo :)

Ekniha.
27.09.2023 5 z 5

Ak by som v tomto momente mala možnosť predať svoju dušu diablovi, pravdepodobne by som súhlasila

Tak toto bolo niečo! Obalka a anotacia rozhodne klame!

Čakala som nejakú kancelarsku žhavu dark romancu a omyl!

Niekedy to čo sa zdá byt dobré je vlastne zlé a to čo je na prvý pohlad zlé je v skutočnosti obranná masku za ktorú sa len dostať

Máme tu perfektnú slowburn linku ale ako sa presunieme za tuto časť OMG! Stránky budu horieť chtíčom

Hayes tak ten je totálny hajzlik ktorý sa snaží odstrašit ľudí okolo seba skôr ako mu ublížiš a Tali sa zas boji mysliet si že zabojovať o ňu stojí za to

Obaja sa chcú ochrániť pred jednou vecou no majú na to rozlične metódy

Milujem to od prvej stránky, je to skvele, sarkastické boží a pak žhave..ale jedno je iste budete čítať a nebudete to chcieť pustiť z ruky

Matri
24.09.2023 5 z 5

"Videla som, ako lekár v seriáli Pohotovosť vykonal tracheotómiu iba pomocou guľôčkového pera a kuchynského noža. Myslím, že to by som zvládla."
"Výborne,“ poznamená a vypne motor. „Akékoľvek tracheotómie prenechávam vám.“

Toto bola výborná ľahká, a vďaka Tali, aj veľmi vtipná oddychovka. Príbeh si ma získal hneď od začiatku. Tali oplýva za mňa výrobným humorom a jej imitácie anglického prízvuku boli veľmi úsmevné! Jej nenútene správanie krásne vyvážili Hayesa a jeho namosúrenú povahu.
Čítanie som si krásne užila a preto musím dať plný počet ;-)

"Želám si, aby sa na mňa môj manžel pozeral tak, ako sa pozerá on na vás,“ zašepká Linda. „Akoby jeho maximálna spokojnosť spočívala v tom, že sa môže dívať iba na vás."

evineckY
19.09.2023 5 z 5

Samozřejmě, že kniha není žádné WOW, ale neskutečně jsem se bavila.
Tali a její sarkastický humor, kterým si Hayese dobírá a vytáčí ho je perfektní.
Doporučuji všem, kteří mají rádi vtipnou eroťárnu :-)

Bonusový epilóg z Hayesovho pohľadu nájdete na bit.ly/DWTDbonus

sex erotika vášeň

2023  90%Smlouva s ďáblem