Gróf Montecristo VI (šesťzväzkové vydanie)

Gróf Montecristo VI (šesťzväzkové vydanie) https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341845/mid_grof-montecristo-vi-b5s-341845.jpg 5 20 5

nikola3989
04.12.2021 3 z 5

No. Všech šest dílů jsem přečetla u svých snídaní . Řekla jsem si, že bych zase měla přihodit nějakou další klasiku. A.. dojmy. Jako zajímavé . Musela jsem si při čtení zvykat na to, jak je to napsané a upřímně je to zbytečně roztahané. Šest knih je moc.. takže jsem ráda, že jsem to přečetla, ale doporučovat to nikomu nehodlám, bohužel

danny_21
08.11.2021 5 z 5

Kdo by neznal klasický slavný dobrodružno-dramatický příběh hrabětě Monte Christa, jako by nežil. Láska, zrada pletichy, rafinovaná pomsta která chutná nejlépe servírovaná za studena. Šestý díl uzavírá tuhle ságu, Edmond dosáhne své důmyslné pomsty nad svými někdejšími protivníky na které se nabalí i další obět z řad všech tří rodů - 90 %.

danny_21
05.11.2021 5 z 5

HŠ
25.09.2020 3 z 5

Už toho bylo na mě moc. Celkové shrnutí je za mě na 4 slabší hvězdičky.

Miroslav077
02.03.2019 4 z 5