Hra s mozkem

Hra s mozkem https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23520/bmid_hra-s-mozkem-UmZ-23520.jpg 3 30 8

Detektivní thriller z lékařského prostředí. Když se studentka medicíny, Jenna Blakeová, která na škole vypomáhá jako asistentka soudního patologa, vrací na Vánoce domů z koleje, s hrůzou zjišťuje, že její kamarád z dětství povraždil celou svou rodinu. Během následujících dnů se stanou další dva teenageři vraždícími stroji, aniž by byli ochotni své činy vysvětlit či se na ně vůbec upamatovat. Policie se kloní k tradičnímu vysvětlení: brutalita ovlivněná násilím v televizi a videohrách. Jakmile však Jenna začne v případu pátrat hlouběji, objeví, že někdo s mozky bývalých spolužáků hraje podivnou, hrůzostrašnou hru. A brousí si zuby i na ni samotnou... celý text

Literatura světová Horory Thrillery
Vydáno: , Naše vojsko

Head Games , 1999

Ira13
06.02.2022 3 z 5

Nebylo to špatné, jen si s tim chtelo asi vic pohrát. Dej rychle plynul a konec byl i napínavý

KatnissLavender
21.01.2022 3 z 5

Neurazí, ani nenadchne. Doporučila bych mladším čtenářům. Já mám raději propracovanější děj. Dobrý nápad na děj knihy se ale autorovi upřít nedá a hlavní hrdinka mi také byla celkem sympatická, takže za mě dobrý...

Allla9
25.06.2018 3 z 5

Kniha mě příliš neoslovila. Mám raději akčnější děj, větší napětí.

moudivlacek
18.08.2017 3 z 5

Vůbec bych to nepojala ani za horor a ani za thriller. To spíš jako průměrnou detektivku.
Sice námět ušel, ale nějak to bylo pro mne docela neslané, nemastné. Vylepšil to jen konec. Na to, že to ale není série, to má otevřený konec a můžete si o něm myslet své.

Palorizek85
05.02.2017 3 z 5

Takový průměr

LucieRossi
28.05.2015 5 z 5

Knížka mě nadchla, parádní příběh, žádné zbytečné protahování a nudné fáze.

Aliii
13.09.2012 3 z 5

V době svého vydání poměrně čtivá kniha, ale nutno dodat, že v tomto žánru jsou mnohem lepší autoři i knihy.

Knišíl
27.06.2012 2 z 5

Když jsem si knihu kupoval, nečekal jsem od ní zázraky, mnohdy pak kniha umí překvapit. Tohle ale není onen případ. Nejde ani tak o to, že by kniha byla napsána špatně, že by se špatně četla, dokonce má i celkem originální nápad, každopádně absolutně nevyužitý. Tato kniha by se měla řadit mezi thrillery nebo horory, ale postrádá napětí a strach, prostě se jedná o relaxační čtení, ale nedoporučuji číst, pokud jste už poznaly spisovatele typu J. Deavera či S.King pak vám bude kniha připadat jako laciný pokus o thriller.