Hovořil se zvěří, s ptáky a rybami

Hovořil se zvěří, s ptáky a rybami

Spojením vědecké erudice nositele Nobelovy ceny za lékařství a fyziologii a osobní zkušeností člověka, který celý život choval doma nejrůznější zvířata, vznikla knížka pomáhající pochopit zvířecí chování plná neocenitelných rad pro milovníky zvířat.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30149/hovoril-se-zveri-s-ptaky-a-rybami-30149.jpg 4.637

Er redete mit dem Vieh, den Vögeln und den Fischen (1949)

Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno:, Granit

Marcela23

Jednoduše skvělá, nenechte se odradit příběhy koljušek...

LordSnape
30.04.2016

Hezké čtení. Líbily se mi popisy soužití člověka se zvířaty, ale některé sáhodlouhé popisy rybek v akváriu či tehdy ještě nezmapované zvyky zvířat, z knížky dělaly trošku mišmaš v hlavě a rozhodně bych je nenazval zábavnými, když vlastně ani nevím, o čem autor mluví.

tess.for
29.01.2016

Čtivá knížka plná informací ze světa etologie. Nakouknutí tak trochu do jiného světa autorova a jeho přiblížení se k přírodě.

Sirina
19.04.2015

Rozhodně zajímavá kniha ze začátků etologie, i když je pár věcí dnes trochu jinak. Musím říct, že po přečtení jsem pochopila proč je většina etologů....prostě jiná :D

Ellis
02.03.2015

Kniha s nemnoha stránkami, ale o to více nabitá úžasnými informacemi z etologie zvířat. Psána velmi příjemným slohem, s vtipem a lehkostí. Četla se báječně, a nejen, že jsem se dozvěděla zajímavé informace, ale i jsem se skvěle bavila. Doporučuji!

Guepp
28.02.2015

Po vzoru Konrada Lorenze budeme nadšeně chovat všelijaká zvířata. Hejno hus a pár kavek. Přiřazuji se k početné skupině nadšenců, kteří mu jeho svět závidí. Kniha má velké kouzlo a pobaví Vás.

m.gena
15.12.2014

štastný člověk = práce koníčkem :)

Olia
10.01.2014

neuvěřitelná knížka.. vtipná, zábavná, dokonalá..