Horkovzdušný balón

Horkovzdušný balón https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322454/mid_horkovzdusny-balon-rk8-322454.png 4 8 2

Když do města přiletěla na návštěvu rusá Husa, sestřenice pana Párečka, spousta obyvatel se šla zvědavě podívat na to, jak ten úžasný horkovzdušný balón přistává. Pták Pohromák byl ze všech nejzvědavější a se svou obvyklou smůlou a schopností překazit, co se dá, se náhle ocitl ve vzduchu a houpal se hlavou dolů pod stoupajícím balónem. Statečná autíčka ho musí zachránit!... celý text

Kattie
24.05.2020 4 z 5

(SPOILER) V knihovně jsme nejprve narazili na leporela, která chtěl syn číst stále dokola. Tak jsem je nakonec koupila, protože skoro obrečel, že jsem je chtěla vrátit. Tak jsme narazili i na tuto sérii příběhů. Syn se do ní zamiloval. Čteme pořád dokola. Na začátku a na konci knihy je z ptačí perspektivy město, ve kterém se prochází maličký pták Pohromák a je potřeba ho najít. V knize jsou velké pěkné ilustrace doplněné o odstavce textu, které jsou pochopitelné pro menší děti.

Pták Pohromák nešťastnou náhodou zakopne a zamotá se do lana a odnese ho nikým neřízený horkovzdušný balón. Hasička Hanička a policejní auto Pavlík na záchranu nestačí, tak ho musí zachránit letadlo Lenka a vrtulník Toník.

haki34
28.11.2016 4 z 5

podle oblíbeného dětského seriálu, kde v městečku žijí statečná auíčka a zvířátka a denně řeší různé situace kdy dojde k potížím a zachraňuje se...snad se z toho děti i něco poučí..jednu dobu u nás jel serál stále dokola a tak samo jsme museli číst i knížky

auta, automobily

Elin Ferner