Hanička má volno

Hanička má volno https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322455/mid_hanicka-ma-volno-dB7-322455.png 4 6 2

Hasička Hanička si nemohla vzpomenout, kdy měla naposled volný den. Motorka Terka ji proto přesvědčila, aby si udělala volno. Je ale těžké odpočívat, když se pořád objevují problémy, které musí Hanička řešit. Jako poslední pokus navrhla Terka Haničce, že pojedou na pláž. Ale právě tam musí čelit největšímu problému toho dne!

Kattie
24.05.2020 4 z 5

(SPOILER) V knihovně jsme nejprve narazili na leporela, která chtěl syn číst stále dokola. Tak jsem je nakonec koupila, protože skoro obrečel, že jsem je chtěla vrátit. Tak jsme narazili i na tuto sérii příběhů. Syn se do ní zamiloval. Čteme pořád dokola. Na začátku a na konci knihy je z ptačí perspektivy město, ve kterém se prochází maličký pták Pohromák a je potřeba ho najít. V knize jsou velké pěkné ilustrace doplněné o odstavce textu, které jsou pochopitelné pro menší děti.

Hasička Hanička má pořád spoustu práce. Kamarádi si všimnou, že dlouho neměla volno, tak jí přesvědčí, ať si den volna udělá. Ujme se toho motorka Terka. Bohužel se volno moc nevydaří a Hanička celý den něco zachraňuje. Na konci dne si ale uvědomí, že jí to stejně baví ze všeho nejvíc.

Nestorkea
09.02.2018 3 z 5

Taková "americká" pohádka o hasičském autíčku. Tříleté dceři se líbila, já na ní nic extra nevidím :-)

auta, automobily hasiči

Elin Ferner
švédská, 1975
2014  75%Horkovzdušný balón
2014  77%Hanička má volno
2014  84%Do města přijel praštěný Štěpán
2014  84%Dobrodružné táboření
2014  80%Hasička Hanička

Kniha Hanička má volno je v