Hoř pomalu

Hoř pomalu https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361780/bmid_hor-pomalu-3vc-361780.jpg 4 81 23

Veronika Jelínková na sobě zkouší různé experimenty a starodávné techniky více než deset let. Demystifikuje jejich způsoby a uchopuje je moderně. Čekají na tebe uvnitř knihy.

Pepee782
22.01.2018 5 z 5

Kniha mi mění život každý den. Líbí se mi nenucený a upřímný styl autorky.

Veru.Vila
21.01.2018 5 z 5

Velmi vtipně napsaná kniha. Konečně kniha s konkrétními technikami!

Rozhodně to není ale kniha, kterou si člověk přečte jednou a dost. Je to kniha, ke které se člověk chce vracet.

Líbí se mi autorky holistický pohled na zdraví člověka. Kniha je rozdělená na tři části: mysl, tělo a duše. Můžete v ní listovat a číst knihu tak, jak to vyhovuje jen a jen vám. Prostě paráda!

Nejvíc mě zaujala technika ledového muže, Wim Hofova Metoda. Ta mě posunula opravdu za hranice všeho, co jsem si myslela, že dokážu.

Dále mi hodně pomohli meditační techniky, techniky mindufulness.. je zajímavé, že kniha není jen o zpomalování. Toho jsem se nejdříve trochu obávala. Jde spíše o to naučit se vnímat sama sebe a zařadit takovou rychlost, která vyhovuje jen nám samotným.

Díky moc! Změnila mi život.

EXITn1
23.12.2017 5 z 5

Inspirativní kniha plná zajímavých technik. Posunula mě hodně dopředu - věci co se zdály nemožné, už nemožné nejsou :). Rozhodně doporučuji.