Honzíkova cesta

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Veselý a laskavý příběh malého Honzíka, který se vypravil k babičce a dědečkovi na vesnici a zažívá tam každodenní malá dobrodružství.

https://www.databazeknih.cz/images_books/76_/76240/honzikova-cesta-NvB-76240.jpg 4.31274
Žánr
Literatura česká, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, SPN - Státní pedagogické nakladatelství
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (209)

Kniha Honzíkova cesta

Přidat komentář
Kuža007
21. března

Moje první přečtená knížku. Knížka mého dětství. Poprvé jsem si četl ve svých pěti letech asi.

Šnek86
21. března

Knížku jsem dostal, když jsem odcházel ze školky na základku, kde se po té četla v hodinách, možná ji mám ještě doma s věnováním učitelky.Pro děti asi fajn.

Natálie740
09. března

Knihu jsem poprvé četla s babičkou, když mi bylo 5 let, krásné příběhy obyčejné rodiny na venkově, život v souladu se zvířaty, klukoviny a rodinná pohoda. Ke knížce jsem se vrátila po mnoha letech díky dobrovolnictví u seniorů, kteří milují poslouchat tento krásný příběh, který jim taktéž připomíná jejich mladí a tehdejší bezstarostný život. Knihu jsem onehdy přečetla i se svým mladším bratříčkem, který byl z knihy nadšen a kdo ví, možná se k ní po letech, jako teď já, vrátí i on.

DK197
18. února

AUDIOKNIHA: Klasika, co nám kdysi četla maminka před spaním. A já se přistihla, že už vůbec netuším, o čem to bylo. Možná právě tím jsem si čtení opravdu užila. Přišlo mi to milé, něžné a odlehčené. A dětské pocity vířící hlavičkou naprosto skvěle sepsány. Do toho semtam roztomilá myšlenka zvířátka. A jako bonus ukázka dětské soudržnosti jako protipól toho, že podle dnešní společnosti jsou na sebe děti neskutečně zlé. Dojemné, úžasné a legrační, že vám tolik nevadí, že se tam vlastně nic moc neděje. Uvědomíte si to totiž až potom, co se dospělácky zamyslíte po dočtení na konec. Rozhodněte naservíruji i svým dětem.

Sumeček
16. února

Byla dobrá

Monike
25. ledna

Super cteni s mymi mrnaty. Hltali kazde slovo a pro me vzpominka na detstvi :-)

Horal123
20. ledna

Moje první kniha, kterou jsem v prní třídě četl. Proto musím dát 5/5

RendyaDav
18. ledna

Jako malá jsem si ji ráda přečetla ,jak příběh tak i ilustrace jsou nádherné...A syn ten si ji taky oblíbil na svoje první čtení , díky obrázkům ,které se mu líbily..Tak ho chytlo i malování...

1 ...

Doporučujeme

Stínadla se bouří
Stínadla se bouří
Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky
Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky
Poplach v Kovářské uličce
Poplach v Kovářské uličce
Boj o první místo
Boj o první místo