Holky z internátu - Příjezd

Čtrnáctiletá dvojčata Pat a Isabele O'Sullivanovi mají nastoupit do internátní školy St. Clare, kam je přihlásili rodiče. Rozmazlená dvojčata, která původně chodila do školy Redroofs, jsou velmi vzpurná, ale proti rodičově rozhodnutí nic nezmůžou a musí nastoupit do St. Clare. Nakonec se po velkých konfliktech a slzách se všemi zkamarádí a přestanou být "ty rozmazlené holčičky"....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83593/holky-z-internatu-pr-83593.jpg 4.345

Holky z internátu 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Egmont (ČR)

The Twins at St. Clare, 1941

Kniha Holky z internátu - Příjezd

PetraaMatouš
04.03.2019

Četla jse ji poprvé ve 12letech a pak znovu v15letech. To bohužel už jako půjčenou z knihovny. Mamka ji někomu půjčila a už se mi samozřejmě nevrátila.

tatafa
07.01.2017

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

Kloren
06.09.2016

Od Enid je to snad nejlepší série a to jsem od ní čelka téměř všechny knihy několikrát - prostě zlaté dětství :D
Krásně napsaná kniha v které se objěvují jak úvahy a sarosti tak i žertíky. Vždycky jsem si přála být v takové škole a mít takové kamarádky a učitelky, jenže opravdové internátní školy takové zdřejmně nejsou.

kamila234
30.05.2016

je to moc dobrá knížka mně osobně se moc líbila čtu jí pořád dokola a sylvě se taky moc líbila tami jÍ půjčila.

DK197
11.03.2016

Sérii Holek z internátu jsem milovala. Četla jsem ji dávno a pamatuji si knížky jen matně (proto nehodnotím), ale ten pocit tehdejšího nadšení a večery, kdy jsem ty příběhy hltala, mluví za vše...

nikikostadinova
05.12.2015

Poté co jsme si tuto knihu přečetla jsem si na dvojčata pořád hrála :-)

tatruszka
07.02.2014

Tyhle knihy jsem milovala a četla pořád dokola :-) Ty situace, které prožívaly, jsem hl. hrdinkám záviděla a hrozně jsem chtěla do nějaké takové školy taky chodit :-)

jajaja136
01.01.2014

Tato knížka se mi líbila.