Jmenuji se Martina

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Martina vyrůstala pouze se zamindrákovanou matkou. Veškerá výchova směřovala k tomu, že z dcery nesmí být boubelka. Nesmí být tlustá, osamělá a nešťastná jako její máma. Martina tedy kopíruje matčiny nepřetržité diety, až se odmítáním jídla dostane na okraj propasti. Ač se nenávidí za to, co dělá, nemůže si pomoct. Teprve až pozná, že i do dívky, jako je ona, se někdo může zamilovat 2. vydání Obálka Jozef Gertli Danglár...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/6428/holky-na-voditku-jmenuji-se-martina-6428.jpg 4.3471
Série

Holky na vodítku

Žánr
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Albatros (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (69)

Kniha Jmenuji se Martina

Přidat komentář
Damonka12
předevčírem

3,5 určitě zajímavé téma, na knize je ale značně znát, že je od české autorky, je hodně jednoduchá a spíše pro mladší čtenáře

JanaStein
03. září

Považuji tuhle knížku za nejužitečnější na světě. Jednak mi zachránila dceru a pak také, že mě ukázala, jak mám k některých věcem správně přistupovat. Paní Březinová je paní spisovatelka a také veliká odbornice na lidskou duši.


KnihomolkaAnna
21. srpna

Myslím, že každý, kdo se potýká s nějakými problémy, ať už s PPP nebo problémy jinými, by si měl knihu přečíst. Nejlépe celou sérii. Ze všech tří knížek se mi tato líbila asi nejvíc. Dávám pět hvězdiček, protože knížka nemá chybu.

anez66
12. srpna

Pokud chcete vědět, jak je lidem trpícím poruchou příjmu potravy, sáhněte po této knize. Příběh uchopený z té nejsprávnější strany.

Knihomolka506
27. července

Jako teen, co není zase tak dávno jsem přečetla celou sérii Holek na vodítku. Jsou pro každého z nás, které máme nějaký problém nebo vážnou nemoc a musí se léčit.  Je to sice cesta na dlouhou trať, ale všechno se dá jednou zvládnout. 

Pulp_catastroph
25. července

Ale nakonec to dopadlo dobře...

Adelhyskova
11. dubna

Myslím že tuto knihu (i sérii) by siměla přečíst každá dívka jako takové varovaní. Kniha se mi líbila, dost mě zaujalo, že se hned na začátku nedozvíte proč se stala bulimičkou a proč je její vztah s mámou tak hrozný.

petrzel
15.11.2019

Tuto knihu jsem četla kvůli čtenářské výzvě a dám jí přečíst i své puberťačce.

1

Doporučujeme

Nebe plné hvězd
Nebe plné hvězd
Počkej na mě, Radko!
Počkej na mě, Radko!
Podej mi ruku, Radko!
Podej mi ruku, Radko!
Zadáno pro Blížence
Zadáno pro Blížence