Jmenuji se Martina

Martina vyrůstala pouze se zamindrákovanou matkou. Veškerá výchova směřovala k tomu, že z dcery nesmí být boubelka. Nesmí být tlustá, osamělá a nešťastná jako její máma. Martina tedy kopíruje matčiny nepřetržité diety, až se odmítáním jídla dostane na okraj propasti. Ač se nenávidí za to, co dělá, nemůže si pomoct. Teprve až pozná, že i do dívky, jako je ona, se někdo může zamilovat 2. vydání Obálka Jozef Gertli Danglár...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/6428/holky-na-voditku-jmenuji-se-martina-6428.jpg 4.4508

Kniha Jmenuji se Martina

karlaaaTommo

Myslím že tato kniha je hodně dobře napsaná. Možná by někomu kdo nechápe, proč by někdo dobrovolně zvracel, mohla ukázat situaci i z pohledu onoho člověka trpící bulimií.
Jakožto člověk který měl problém s jídlem atd. jsem Martinu hodně chápala (i když to má každý trochu jinak). Přečetla jsem dvakrát a myslím že v budoucnu přečtu znovu..

ivca84
23.09.2021

kniha je fajn napsana

vemrazik
14.09.2021

Knížka je vhodná pro mládež, je psaná lehce a ne příliš "temně", jak některé knížky o PPP umí být. Myslím, že dobře nastiňuje problémy, které může mít v hlavě holka, co trpí bulímií. Zajímají mě i další knihy ze série.

k_veri
25.05.2021

Tahle kniha je fakt super! Četla jsem jí jednou a fakt dobrý :D. Asi si jí přečtu znova, určitě doporučuji!

Laughtubbe
24.04.2021

Jmenuji se Martina a jsem bulimička. Běžně se setkáte s názory jako - vždyť zvrací dobrovolně, nebo - sama se tak rozhodla a může přestat kdykoliv. Tato kniha ale popisuje ,že tomu tak není. I těm nejnatvrdlejším dokáže přiblížit problematiku bulímie. Co tomu může předcházet, jak to může začínat, jaký je průběh a následné léčení.Toto téma se dostává do většího povědomí a to je dobře. Já jsem si poslech audioknihy náramně užila. Klárka Nováková knihu načetla bravurně a doufám, že jich načte mnohem víc.

Lka
11.03.2021

Kniha se příjemně čte. Tato nemoc by se neměla brát na lehkou váhu. Hlavně rodiče by se měli mít na pozoru.

Damonka12
27.10.2020

3,5 určitě zajímavé téma, na knize je ale značně znát, že je od české autorky, je hodně jednoduchá a spíše pro mladší čtenáře

JanaStein
03.09.2020

Považuji tuhle knížku za nejužitečnější na světě. Jednak mi zachránila dceru a pak také, že mě ukázala, jak mám k některých věcem správně přistupovat. Paní Březinová je paní spisovatelka a také veliká odbornice na lidskou duši.