Jmenuji se Martina

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Martina vyrůstala pouze se zamindrákovanou matkou. Veškerá výchova směřovala k tomu, že z dcery nesmí být boubelka. Nesmí být tlustá, osamělá a nešťastná jako její máma. Martina tedy kopíruje matčiny nepřetržité diety, až se odmítáním jídla dostane na okraj propasti. Ač se nenávidí za to, co dělá, nemůže si pomoct. Teprve až pozná, že i do dívky, jako je ona, se někdo může zamilovat 2. vydání Obálka Jozef Gertli Danglár...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/6428/holky-na-voditku-jmenuji-se-martina-6428.jpg 4.3471

Holky na vodítku

Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Jmenuji se Martina

Damonka12
předevčírem

3,5 určitě zajímavé téma, na knize je ale značně znát, že je od české autorky, je hodně jednoduchá a spíše pro mladší čtenáře

JanaStein

Považuji tuhle knížku za nejužitečnější na světě. Jednak mi zachránila dceru a pak také, že mě ukázala, jak mám k některých věcem správně přistupovat. Paní Březinová je paní spisovatelka a také veliká odbornice na lidskou duši.

KnihomolkaAnna

Myslím, že každý, kdo se potýká s nějakými problémy, ať už s PPP nebo problémy jinými, by si měl knihu přečíst. Nejlépe celou sérii. Ze všech tří knížek se mi tato líbila asi nejvíc. Dávám pět hvězdiček, protože knížka nemá chybu.

anez66

Pokud chcete vědět, jak je lidem trpícím poruchou příjmu potravy, sáhněte po této knize. Příběh uchopený z té nejsprávnější strany.

Knihomolka506

Jako teen, co není zase tak dávno jsem přečetla celou sérii Holek na vodítku. Jsou pro každého z nás, které máme nějaký problém nebo vážnou nemoc a musí se léčit.  Je to sice cesta na dlouhou trať, ale všechno se dá jednou zvládnout.

Pulp_catastroph

Ale nakonec to dopadlo dobře...

Adelhyskova

Myslím že tuto knihu (i sérii) by siměla přečíst každá dívka jako takové varovaní. Kniha se mi líbila, dost mě zaujalo, že se hned na začátku nedozvíte proč se stala bulimičkou a proč je její vztah s mámou tak hrozný.

petrzel
15.11.2019

Tuto knihu jsem četla kvůli čtenářské výzvě a dám jí přečíst i své puberťačce.

Nebe plné hvězd
Nebe plné hvězd