Holkám se nedá věřit?

Holkám se nedá věřit? https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30756/holkam-se-neda-verit-30756.jpg 3 38 7

Pine
27.08.2023 1 z 5

Tak tohle prosím ne.
Jasně, nejsem cílovka, ale jedno vím jistě: i kdyby mi bylo -náct, knížku bych odložila stranou. Marně jsem hledala příběh, děj, logické chování některé z postav, smysluplný dialog,...
Vůbec mi nejde na rozumum, že je knížka z roku 2000?! Podle slovníku by můj osobní tip byl spíš kolem roku 1990. Dnešní 15letí puboši řeší úplně jiné problémy, podobnou literaturu by jistě pokládali za vrchol trapnosti.
Otevřeno kvůli čtenářské výzvě, včas zaklapnuto s ohledem na zachování zdravého rozumu.

yonda
23.07.2023 4 z 5

Četla jsem kvůli výzvě a musím přiznat, že jsem se fakt začetla. Dva příběhy o starostech dospívajících . Hezky plynulý děj a spousta věcí na které jsem skoro zapomněla. Příjemná vzpomínka na dobu kdy i já jsem byla náctiletá.

twigxi
01.07.2023 3 z 5

Ctenarska vyzva je pro me letos hodne ve znameni divcich romanku. A ja si to uzivam. Prijemna oddechovka na leto.

Annannas
04.03.2023 3 z 5

Tak jsem se díky ČV vrátila do náctiletého čtení.

medlovice
26.10.2020 4 z 5

Jsou knížky, které nám i po letech mají co říct a jsou knížky, které nám jako němí svědkové času dokazují, jak se doba změnila. Honza má doučovat dívku, do níž se zamiloval, ale matka mu poručí, že se musí složit uhlí .Kdo dneska toto dělá ? Mladý poslechne ,maká , aby zjistil, že všechny holky jsou stejné.
Druhá povídka je o dost dospělejší.

Vendula39
30.06.2019 3 z 5

Knížka se mi líbila.

kika 13
07.02.2013 3 z 5

Románek pro dívky.Dobře se četl.