Holčičí tajnosti

Dívčí román ze školního prostředí o dívce TJ, která si moc přeje najít kamarádky, ale také kluka. Pro starší dívky. Theresa Joanne, tedy zkráceně TJ, poněkud osiřela. Její nejlepší kamarádka se odstěhovala, starší bratr odjel do Indie, a tak si připadá na všechno sama. S rodiči se přece všechno řešit nedá! Kluci ji berou jako fajn holku. Sice je hravě porazí v páce nebo v karate, ale to není příliš velké terno. Když jde o kluka, který by se TJ líbil, začne mluvit nesrozumitelnou řečí, jako by právě spadla z mimozemské planety. Izzie, Nesta a Lucy - dívčí trio, které dobře známe z předchozích knížek autorky, si ji však vezme do parády. TJ v nich nakonec objeví skvělé kamarádky, co jí pomohou najít to správné sebevědomí a styl. Všimne si toho i Scott, nebo se láska, po které TJ tolik touží, ukrývá v srdci jiného kluka?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34075/holcici-tajnosti-34075.jpg 4.134

Mates, dates 4.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Mladá fronta

Mates, dates and sleepover secrets, 2005

Kniha Holčičí tajnosti

lucille48
19.09.2016

Jako mladé holce se mi moc líbila. Mohu jen doporučit.

SimčaTvrzová
21.04.2015

Moje nejoblíbenější knížka pořát se k ní vracím!☺

AjťačkaTýnka
30.08.2013

Kniha, na kterou byla pořád rezervace v knihovnách a já se k ní neměla šanci dostat.
Velmi barvitě vyprávěná, moc hezká, doporučuji :)

johisa
01.05.2012

velmi se mi líbila, a mám k ní pěkný vztah

Kituna
18.02.2012

no je to uz dlouho co sem ji cetla .. takze pribeh si moc nepamatuju .. ale vim ze se mi urcite libila

Hrdinkou snadno a rychle
Hrdinkou snadno a rychle