Hned vedle

Hned vedle https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475245/bmid_hned-vedle-Mrm-475245.jpg 4 201 201

John a Marcy Stanleyovi se v touze po klidném životě přestěhují na venkov. Když se setkají se svými novými sousedy, myslí si, že narazili na pravé zlato. Marcy se rychle skamarádí s Jill, ale když obdrží zlověstný dopis, začne podezřívat Jillina manžela Marka, že něco skrývá. Něco temného a násilného. Shannon se stala obětí důkladně promyšleného únosu. Po svém osvobození je posedlá hledáním muže, který ji unesl, mučil a navždy změnil. Obě ženy hledají odpovědi a obě jsou odhodlané je získat. Ani jedna ovšem není připravena na to, co najde…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Right Next Door , 2019

Ilsa2
07.04.2022 5 z 5

Tak tohle byla jedním slovem HRŮZA. Nechápu proč tato kniha má tak slabé hodnocení a ani se nad tím nebudu zamýšlet. Podle mě je to vynikající psychotriller a pokud je to prvotina, tak už se teď bojím dalších knih.

genduna
03.04.2022 4 z 5

Velmi napínavé, avšak vyústění velmi zmatečné. Spoustu situaci nevysvětlených, nebo nelogických.

anája
03.04.2022 2 z 5

(SPOILER) Knížka se neskutečně táhla a vůbec jsem nepochopila , proč vlasne smejdili u sousedů, když to bylo naopak. Cele chování Marci a jejího manžela bylo nevěrohodné a ty dopisy by je přece museli trknout, A to chování ke Caroline celou dobu divné. Konec super

vivula
31.03.2022 3 z 5

Už několikátá knížka v řadě, kdy první půlku trpím a pak najednou zlom a nemůžu se odtrhnout. Chvilkama se to opravdu táhlo a některé pasáže tam snad ani nemusely být, protože se v nich neustále omílalo to samé dokola, ale příběh jako takový mě bavil a konec byl super.

Veronika2692
31.03.2022 4 z 5

Povedené opravdu, příběh mě zaujal a závěr tedy neskutečně překvapil, tohle jsem vůbec nečekala. Jediné, co mi vadilo, bylo psaní kurzívou některých kapitol, špatně se mi četlo a ze začátku pro mě tato část příběhu zdlouhavá a moc popisná.

Sammy.Boy
11.03.2022 5 z 5

Za tou dokonalou fasádou se skrývá cosi prohnilého. A možná je to HNED VEDLE Vás. Tahle knížka mě neskutečně strhla! Užíval jsem si poutavého vyprávění od první do poslední stránky. Sice jsem jednu část pointy v průběhu příběhu poodhalil, ale i tak mě samotný závěr překvapil a docela mi spadla brada. Tleskám a doufám, že Leah brzy přijde s další podobnou parádou.

BlueTer
10.03.2022 5 z 5

Super kniha! Moc mě překvapila, skvěle se četla a ten konec!! Jeden z nejlepších thillerů!

Renatecka
10.03.2022 3 z 5

Thriller o té nejsyrovější pomstě. Celou dobu se mi děj trochu táhnul, ale konec se mi moc líbil. Nicméně, víc jak na 3 hvězdičky to nevidím.

Kalina
27.02.2022 4 z 5

Myslím, že zápletka byla velice dobře vymyšlená. Asi bych měla k autorce několik málo otázek, k vysvětlení některých momentů z děje. Kniha se mi četla dobře a mohu jí doporučit.

Nelička
22.02.2022 3 z 5

No, tak za mě teda nic moc. Většinu času mi ani jeden příběh moc nedával smysl, nijak jsem nechápala, jak spolu souvisí - jestli vůbec. Bohužel mě to vlastně ani nijak extra nezajímalo. Dočetla jsem to celé jen silou vůle... škoda

THERISA
21.02.2022 3 z 5

Lepší průměr. Upřímně moc nechápu zdejší vysoké hodnocení, které mě nejspíš vedlo k přemrštěnému očekávání, které se záhy nenaplnilo. Zpočátku pro mě bylo docela těžké se začíst a nedá se říct, že by se to průběhem knihy příliš zlepšilo. Závěrem už tak nějak tušíte, v čem je jádro pudla a nakonec vám autorka předloží vysvětlení cca ve třech větách a šmitec. Za čtenáře, který se protrpěl tři sta stranami (s rozsáhlými a za mě dost zbytečnými popisy nehynoucí a dokonalé partnerské lásky a souznění), bych si zasloužila delší rozmotání zápletky než ve třech větách. Navíc, popravdě, to vysvětlení? no..

klarence
20.02.2022 3 z 5

Zaskočila mne ta obálka, vypadá to tak nevinně..měla jsem trochu problém se čtením částí s Shannon, zkosené písmo mi trochu komplikovalo čtení a přišlo mi místy zdlouhavé.. až v druhé části to začínalo nabírat směr. obrat jsem očekávala , ale stejně mne nakonec zaskočil.. trošku uspěchaný , ale celkově spokojenost.

zuzana2599
19.02.2022 4 z 5

Očím lahodící pastelová obálka s elegantním domkem zdobí knížku, která na svých stránkách ukrývá sousedské drama. Téma tohoto příběhu je časté, rodinné či sousedské thrillery čteme často, naši zvědavost dráždí a napíná, co se děje u sousedů a v našem okolí. Čtení thrilleru Hned vedle mě bavilo. I když jsem překvapivý konec očekávala, až takové velké překvapení jsem nečekala. V určitých momentech se mi zdál příběh málo reálný. Litovala jsem malou Caroline a hlavně její maminku Marcy... A zbytečně. Autorka a někdy i život sám obrátí všechno naopak. Dobré, i drsné čtení !

hlenicka
18.02.2022 2 z 5

Ne, tohle fakt ne. Kdyby autorka sepsala vse nutné, co se dalo číst a melo nejaky informace k příbehu, dalo by to asi 50 stran knihy. Takhle jsem jen otačela stranu za stranou aniž bych se neco dozvedela. Na 4 stranach popisovala jen pocity a nic. Omlouvám se vsem,komu se kniha líbila,ja mam svůj názor a za me jedno velké mínus. Dalši od autorky,jestli neco napíše, si určite nekoupim,leda, kdybych dostala darem :) Jediné,co se dalo číst, bylo asi od strany 260. Tam se daly veci do pohybu,ale divného :/ Musím si vylepšít chut. Ceká me Jedno malé prasátko, Hodná sestra anebo Neznámy otec :) už se tesim :)

dana8437
16.02.2022 5 z 5

Bomba, super anotace i obálka, ale ovšem děj a zápletka předčila mé očekávání! Ten zvrat jsem fakt nebyla schopna odhalit! Bomba a vřele doporučuji!!!

Nasko
08.02.2022 3 z 5

Nebylo to úplně špatný, ale autorka se podle mě potřebuje kapku vypsat. Do první půlky to bylo rozestavěné výborně, potom se to začalo kapku vymykat z ruky a v příběhu začal být neskutečnej bordel, závěr byl poněkud uspěchaný.

Ke konci si podle mě autorka nebyla jistá, jestli píše thriller, nebo scénář k epizodě NCIS/Kriminálce Miami/Criminal Minds a podobných seriálů.

Jestli autorce vyjde v Česku ještě něco, určitě si to přečtu taky, ale potenciál ke zlepšení tu prostě ještě je.

Miro67
06.02.2022 5 z 5

" Myslím, že všichni jsme schopni těch nejhorších činů, pokud je podnět dostatečně silný..."
Anotace nás určitě nepřipraví na tu smršť, zvlášť s tou sladkou růžovou obálkou. Střídání kapitol z pohledu Marcy a Shannon. Zatímco ty první se tváří jen jako vztah sousedů, z nichž jedna je, slušně řečeno, pěkně vlezlá, u těch druhých jsme rovnou vtaženi do hrůzy, jež Shannon prožívá.
Velmi podařený thiller, nevšední zápletka a dechberoucí završení. Pravda, ne vše vypadá reálně, ale jde o příběh, ne skutečnost.

Lenka0007
05.02.2022 3 z 5

Kniha s dvěma dějovými linkami, které se na konci propojí. Dočteno, ale…… přeskakovala jsem dlouhé pasáže o ničem, přivítala oči nad nelogickým chováním postav a ten závěr? OK, kvůli množství psychothrillerů jsou na autora kladeny vysoké nároky, zápletka musí být originální, konec nečekaný. Další kniha čtená v karanténě, takže vlastně zaplaťpánbůh za ni.

petkasable
29.01.2022 5 z 5

Ze začátku mě moc nebavila část Shannon, občas jsem ji i přeskakovala ale stejně mě to nutilo číst dál. Konec to ale velmi vylepšil, toto jsem opravdu nečekala!

Šánka
28.01.2022 5 z 5

Psychologický thriller, jenž se moc neliší od mnoha podobných současných thrillerů pro ženy. No to jsem se tedy v prvním úsudku vážně sekla!
Dva manželské páry, které se téměř ve stejné době přistěhují na venkov a zdá se, že by si mohli rozumět, být si dobrými sousedy. Jenže nic a nikdo asi nebude takový, jak by se nám na první dojem zdálo. Že tam bude plno lží, také mnoho kostlivců, to je přeci u těchto příběhů jasné. Ale když se začne v další lince odvíjet příběh unesené a vězněné ženy, tak potom vše nabírá úplně jiný směr a do tuctového thrilleru to má na míle daleko! Závěr je senzační a pro mne velmi překvapivý...
Musím ale napsat, uvěřitelnost prachbídná :-), neřeším, protože zábava velká, a proto za plný počet.

dopisy venkov sousedské vztahy únosy thrillery pro ženy

Autorovy knížky

2021  74%Hned vedle