Hned vedle

Hned vedle https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475245/bmid_hned-vedle-Mrm-475245.jpg 4 201 201

John a Marcy Stanleyovi se v touze po klidném životě přestěhují na venkov. Když se setkají se svými novými sousedy, myslí si, že narazili na pravé zlato. Marcy se rychle skamarádí s Jill, ale když obdrží zlověstný dopis, začne podezřívat Jillina manžela Marka, že něco skrývá. Něco temného a násilného. Shannon se stala obětí důkladně promyšleného únosu. Po svém osvobození je posedlá hledáním muže, který ji unesl, mučil a navždy změnil. Obě ženy hledají odpovědi a obě jsou odhodlané je získat. Ani jedna ovšem není připravena na to, co najde…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Right Next Door , 2019

Emma27
23.10.2022 3 z 5

Dobry thriller,zajímava knížka.

L.Helena
15.10.2022 4 z 5

Docela dobrý čtivý thriller. Zkušenému čtenáři tohoto žánru je jasné, že na konci musí zákonitě přijít zvrat a vzhledem k tomu, že v příběhu nevystupuje mnoho postav, tak se mnohé dá tušit. Ale i tak mě to bavilo.

perpe2a
12.08.2022 4 z 5

Velmi překvapivý závěr, dobrý zvrat v ději, výborný thriller

Mojepočteníčko
25.07.2022 4 z 5

Pro čtenáře, kteří tento žánr vyhledávají běžně, to možná taková pecka nebude. Všechno nejspíš hned odhadnou. Já jsem čtivec příležitostný, a proto jsem měla pouze drobná podezření, která se mi s blížícím se závěrem potvrdila.
Čili - svižné, čtivé, příjemně napínavé a s překvapivým závěrem. Ale mě stačí ke spokojenosti fakt málo :) Takže mně podobným čtenářům rozhodně doporučuji.

bafuskyBaf
21.07.2022 3 z 5

Po přečtení nějak furt nevím, co na to říct...Nebylo to špatný, ale ten konec..je pro mě fakt nereálný..na druhou stranu je to prostě poměrně dobrý trihller..Měla jsem trochu problémy s pasážemi o Shannon..

Bubuš
13.07.2022 5 z 5

Tak tohle byla bomba. Krásná obálka knihy a uvnitř .... ten konec jsem absolutně nečekala. Nemohla jsem přestat číst a chtěla vědět, jak to skončí.

gordon13
05.07.2022 3 z 5

Tak takovou fantasmagorii jsem už dlouho nečetla :-)...co autorce nemůžu upřít, že mě do konce tahle možnost přemotat děj vůbec nenapadla, to bylo rafinované! Ale byla to vážně taková blbina, nesmyslů v ději nepočítaných, jsem ráda, že jsem knihu nekoupila, šup s ní pryč :-)

veru_sma
20.06.2022 4 z 5

Kniha byla ve finále celkem čtivá, ale začátek byl takový, no... nic moc. Potom to mělo spád a šup, konec. Mohlo to mít ještě pár stran navíc, některé věci jsem chtěla ještě zjistit... Nicméně podstatu příběhu jsem odhalila celkem záhy, ale i tak jsem v závěru jednu věc nečekala. Ale kniha mě nakonec vtáhla do děje a byla rychle přečtená... PS: takovou otravnou a vlezlou sousedku jako Marcy bych fakt nechtěla mít :)

Mandlevest
24.05.2022 4 z 5

Souhlasím s tím, že jestliže pojmete knihu, která se námětem tváří jako thriller, jako lehké zábavné čtení, budete nadmíru spokojeni. Jak píší mí oblíbení, kniha má s realitou společného pramálo, ale čtivost a zvědavost čtenáře je stylem psaní i samotným příběhem zaručena. Jestliže budete čekat temný thriller, budete určitě zklamáni. Na to má příběh velké díry v logice, často až úsměvné. Ale ve finále jsem se bavila a na konec, jak ho autorka pojme, byla docela zvědavá. Kdo hledá něco jednoduššího k odpočinku anebo nenáročnou knihu na pláž, určitě doporučím.

Januli
21.05.2022 3 z 5

Když čtěte vícero knih na podobný způsob, tak Vás moc nepřekvapí kdo je za tím, vlastně jen vás táhne zvědavost proč vlastně. Vcelku vydařený psychothriller až na nějakou tu chybku...

Hope80
03.05.2022 3 z 5

Marcy,John/Jill,Mark/ !Shannon a Gabe!....zajímavý a překvapivý konec. Začátek zajímavý,napínavý,poté se děj hrozně dlouho táhnul a přestával by zajímavý. Konec nečekaný.

P3_tis
28.04.2022 4 z 5

Na jedné straně nás kniha seznámí s manželským párem Marcy a Johnem. Na straně druhé se Shannon, která se stala oběti únosu.
Ze začátku jsem se nemohla začíst. Kapitoly, které střídaly život manželů s unesenou Shannon, mi nedávaly moc smysl.
Ale pokud vydržíte, tak konec skutečně stojí za to!

Lauriy
23.04.2022 3 z 5

Začátek skvělý, drsný, ale pak se to nějak začalo motat v kruhu. Ke konci už mě pár věcí zápletky napadlo, ale spousta jednání opravdu nedávala moc smysl, hlavně na jedné straně.
Každopádně potenciál to má, úplně nesmysl to není, ale asi to chtělo ještě trochu poladit.

Danago
20.04.2022 1 z 5

Tak toto opravdu nebylo nic pro mě. Jednání některých hlavních postav jsem po dočtení naprosto nechápala. Většina knížky děj nikam neposouvá a část knihy je napsaná nelogicky podle mě jen, aby čtenáře zmátla. Nelíbilo se mi to.

Renca.ch
12.04.2022 5 z 5

Velmi podařený napínavý psychothiller, nemohla jsem se od knihy odtrhnout, dobře se četla, neotřelý námět. Nebyla mi ale moc sympatická žádná z hlavních postav, škoda,že nebylo jednání pachatele více vysvětleno, pro mě celkem nelogické neuvěřitelné chování, konec byl velmi rychlý. Ráda si přečtu další knihu od této autorky.

kristyna3919
11.04.2022 5 z 5

WOW! Za mě skvělý thriller. Velni čtivé, napínavé. Konec za mě také super.

Nixa
11.04.2022 3 z 5

Vůbec nevím co si mám o této knize myslet. Záčatek byl totiž super, bylo to čtivé a dost mě zajímalo jak se bude děj dál vyvíjet. Jenže pak mi přišlo, že se tam zase nic moc neděje. Vše se opakovalo, děj se nezáživně táhl. To se na konci sice změnilo, děj se rozjel, ale už to nestačilo a proto jsem z knihy zklamaná... Konec byl, ale skvělý! Nečekaný, mrazivý a i originální. Za ten opravdu palec nahoru.

martina2540
09.04.2022 5 z 5

Kniha se mi líbila, i když některé věci zůstaly nevysvětlené. Konec mě překvapil, i když mi přišel trochu překombinovaný.

alexis818
07.04.2022 5 z 5

Naprosto neodolatelná kniha.Skvele napsáno,Příběh graduje až do nepředstavitelné konce.Moc se mi to líbilo.

MiskaMa
07.04.2022 5 z 5

Opravdu povedené a napínavé, zápletka dobře promyšlená. Určitě si od autorky ráda přečtu další knížku.

dopisy venkov sousedské vztahy únosy thrillery pro ženy

Autorovy knížky

2021  74%Hned vedle