Historie F1: triumfy a tragédie

Historie F1: triumfy a tragédie https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152141/historie-f1-triumfy-a-tragedie-152141.GIF 5 5 4

V této knize jsou popsány ty nejzajímavější příběhy, které historie F1 zná, a to bez ohledu na počet vítězství. Zajímavé osudy, ať už se šťastným či tragickým koncem, měli jak vítězové, tak poražení.

Auto999
07.04.2023 4 z 5

V této knize jsou v krátkosti (vždy na 1x A4) popsány osudy 53 pilotů F1. Těch hodně známých není moc, více je těch méně známých. A tímto je tato kniha unikátní.
V poslední čtvrtině knihy jsou opět v krátkosti popsány osudy asi 30 týmů. Jsou rozděleny na 3 skupiny. Ty v minulosti úspěšné, ale nyní už neexistující; týmy z USA; a úplně nejhorší týmy.
Vše je doplněno velkými nádhernými fotografiemi. Dobrý dojem z této knihy kazí faktické chyby a nepřesnosti a hlavně velmi malá písmena. To může být pro některé čtenáře problém. Jinak by tato kniha měla 5 hvězd.

RoBertino27
12.06.2022 5 z 5

Nádherný výlet do historie F1, zajímavé členění a informace, které se "nepovalují" na většině webových stránek, omílajících pořád stejné piloty. Dalším velkým přínosem je i množství obrázků, zdaleka ne běžných, přesto velmi kvalitních.

Veveruška1992
03.11.2014 5 z 5

Parádní kniha o královně motorsportu, doprovázená krásnými barevnými obrázky od Sutton images :-) Líbilo se mi, že jsem se zde dočetla nejen o vítězích, ale i o těch, kteří F1 doslova prolétli či o historii týmů, které už okruhy nebrazdi :-) Opravdu povedená publikace, čtivě napsaná, objektivní, poučná, zejména pro ty, kteří už historii nemůžou pamatovat, ale i pro ty, co si jednotlivé příběhy rádi s patřičnou nostalgií připomenou :-)

Taja2013
23.02.2013

Jedna z mála knih, kde se můžete dočíst i o méně známých pilotech F1.