Ona

Její verzi příběhu už znáte, nyní se přečtěte o jejich lásce i z jeho pohledu. „Snažit se na NI zapomenout bylo zbytečné. ONA, která odešla bez rozloučení, se mi úplně vryla pod kůži.“ Když měli v šesté třídě společně vypracovat literární projekt, neměl Will Price ani ponětí, že se právě ONA stane jeho nejlepší kamarádkou. Časem přátelství přerostlo v lásku. Znamenala pro něj vše, po čem toužil a co ve svém životě potřeboval. ONA však jedné noci bez slůvka vysvětlení zmizí. Bez NÍ Willův život ztrácí smysl, neví jak dál, tápe v nejistotě a obavách. Co prožívá a jak tráví těch dlouhých sedm let, kdy nemůže být s NÍ? A když se ONA vrátí, co udělá, aby JI získal zpět?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/221097/him-ona-I6k-221097.jpg 3.4215

Him (2.)

Vydáno:, Galatea

Her (2013)

Kniha Ona

speciale88

Oddychová četba při, které člověk nemusí nějak přemýšlet. Dopředu daný konec, jelikož takový příběh jinak nekončí.Dobré ale dvakrát si to nepřečtu.

georginaa

Pokračování z pohledu Willa, jak to vše prožíval, pěkné popsání jeho emocí. Těžko se z mužů dostávají pocity, aby nám to ženám řekli. Schovávají své myšlenky pro sebe a málo komunikují a pak se stávají nesmyslné neshody. Will si svá tajná přání též nechával pro sebe a když nakonec dostal odvahu, už se nedokázal udržet. Byl to pěkně popsaný příběh z pohledu muže. Tak jako první díl se mi líbil u druhý. Klidně by mohlo být pokračování....

Lofda

Druhý díl a pro mě asi zábavnější než ten první, i když jedete v podstatě stejný příběh, teď z Willova pohledu. A tam kde první kniha končila, tady nám autorka odvypráví ještě o něco víc. Je to příběh, kdy si za čas nejspíš ani nevzpomenu o čem to bylo, ale nevadí. Byla to hezká nenáročná romantika. Jen mohla autorka možná spojit obě knihy do jedné.. Kdybych nečetla první díl, asi bych se v příběhu víc motala. A upřímně, proč čekali 7 let než si to vyříkali, to nechápu pořád ;-)

dyger
04.08.2018

Jedním dechem, bezmyšlenkovitě, prostě super relax.

TerezaMondeková
03.01.2018

Kniha se mi, hodně líbila. Bylo napínavé, vzrušující a jiné číst knihu z pohledu hlavního hrdiny a ne hlavní hrdinky. Občas je úleva trochu změny. Jediný co mi vadí je těch 7 let. Přijde mi to moc dlouhá doba. Já bych dala, tak 4-5 let. Tohle je podle mě přehnaný. Přečteno jedním dechem. Nemohla jsem se odtrhnout. Je to i příjemná oddechovka. V příběhu mi nic nechybí. Příběh má v sobě všechno, co by měl mít
Hlavní hrdinku jsem si hned oblíbila. Nic extra, ale není to ani špatné. Hlavní hrdina je prostě k sežrání.

24.11.2017

Musím uznat, že druhý díl byl daleko lepší, než první za což jsem velmi ráda, ale i tak si to u mě pořád nevysloužilo všech pět hvězdiček. Ale i tak to bylo hezký odpočinkový čtení.

Evule114
21.10.2017

První půlka se mi číst nechtěla, ale druhá se četla sama.. ale rozhodně to není něco, co bych si ráda přečetla dvakrát.. každopádně na oddych to stačilo :-)

Kiwicatko
23.12.2016

Jeho pohled se mi libil malinko vic. Mozna to bylo tim, ze se jelo normalne od minulosti do pritomnosti, ale obcas takovymi skoky, ze sem byla rada, ze sem tenhle dil cetla hned po tom prvnim.
Soucasne sem Saru zacala nesnaset takovym zpusobem, ze sem mela co delat, abych to docetla.
Spousta dalsich osob tam byla nakousnuta a nic z toho...
Sek zklamana z obou dilu...